Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Akce / Mimořádná jarní akce na pneumatiky CAMSO

Mimořádná jarní akce na pneumatiky CAMSO

Využijte naši nabídku stavebních pneumatk CAMSO (dříve Solideal). Využijte akčních cen pneumatik!!!
POZOR! Letos se jedná o historicky nejnižší akční ceny, přímo od výrobce. Připravili jsem pro Vás některé typy pro smykem řízené nakladače, traktorbagry, UNC a terenní desty. 

Pro postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Lukáš Blažek
mobil: +420 603 883 209
telefon: +420 596 092 322
e-mail: blazek@cemat.cz  


 
Doprava ZDARMA od 4ksPlatnost akční nabídky je od 1. března do 30. dubna 2018 nebo do vyprodání zásob.