Michelin

 

Michelin je jednou z nejznámějších světových značek z oblasti výroby a prodeje pneumatik. Historie firmy se datuje zpět až k roku 1832, kdy byly položeny základy dnešní tovární výroby. Společnost má centrálu v Clermont-Ferrand ve Francii. Michelin operuje ve více než 170 zemích, má 111.200 zaměstnanců a provozuje 67 výrobních závodů v 17 různých zemích. Součástí dlouhodobé strategie Michelinu je trvale udržitelná mobilita na všech kontinentech, přístupnost v oblasti přepravy bez rozdílu pro všechny a vhodnost pro jakýkoli náklad. Součástí dnes již koncernu Michelin jsou také odborníci, kteří mají ​​na starosti výzkum, vývoj a procesní inženýrství. Takovéto skupiny působí v Evropě, Severní Americe i v Asii.

Rozsáhlé portfolio pneumatik Michelin zahrnuje pneumatiky pro každý typ vozidla, včetně letadel, automobilů, jízdních kol, motocyklů, zemních strojů, zemědělské techniky a nákladních automobilů.
Firma nabízí také elektronické služby na podporu mobility přes portál ViaMichelin.com a vydává cestovní průvodce, průvodce po hotelech a restauracích, mapy a autoatlasy.

ČEMAT zastupuje
Michelin ve výhradním zastoupení pro český a slovenský trh od podzimu 2014. V rozsáhlém portofliu produktů a služeb ČEMAT představují pneumatiky Michelin tu nejvyšší kvalitu na poli radiálních OTR pneumatik, specializovaných pneumatik pro stavební stroje a pneumatik pro vysokotonážní vysokozdvižné vozíky. Stálá inovace a důraz na kvalitu nejen produktu, ale také servisu souvisejícího s nákupem pnuematik je trvalou devizou značky Michelin


Pro bližší informace o produktech výrobce Michelin a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte naše produktové manažery:
 
 
 
 
 
Navštivte stránky výrobce Michelin zde