Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Michelin


Michelin je jednou z nejznámějších světových značek z oblasti výroby a prodeje pneumatik. Historie firmy se datuje zpět až k roku 1832, kdy byly položeny základy dnešní tovární výroby. Společnost má centrálu v Clermont-Ferrand ve Francii. Michelin operuje ve více než 170 zemích, má 111.200 zaměstnanců a provozuje 67 výrobních závodů v 17 různých zemích. Součástí dlouhodobé strategie Michelinu je trvale udržitelná mobilita na všech kontinentech, přístupnost v oblasti přepravy bez rozdílu pro všechny a vhodnost pro jakýkoli náklad. Součástí dnes již koncernu Michelin jsou také odborníci, kteří mají ​​na starosti výzkum, vývoj a procesní inženýrství. Takovéto skupiny působí v Evropě, Severní Americe i v Asii.

Rozsáhlé portfolio pneumatik Michelin zahrnuje pneumatiky pro každý typ vozidla, včetně letadel, automobilů, jízdních kol, motocyklů, zemních strojů, zemědělské techniky a nákladních automobilů.
Firma nabízí také elektronické služby na podporu mobility přes portál ViaMichelin.com a vydává cestovní průvodce, průvodce po hotelech a restauracích, mapy a autoatlasy.

ČEMAT zastupuje
Michelin ve výhradním zastoupení pro český a slovenský trh od podzimu 2014. V rozsáhlém portofliu produktů a služeb ČEMAT představují pneumatiky Michelin tu nejvyšší kvalitu na poli radiálních OTR pneumatik, specializovaných pneumatik pro stavební stroje a pneumatik pro vysokotonážní vysokozdvižné vozíky. Stálá inovace a důraz na kvalitu nejen produktu, ale také servisu souvisejícího s nákupem pnuematik je trvalou devizou značky Michelin


Pro bližší informace o produktech výrobce Michelin a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte naše produktové manažery:
 
 
 
 
 
Navštivte stránky výrobce Michelin zde