SEAT

seat


SEAT
je italským výrobcem sedaček pro průmyslové aplikace, které patří k evropské špičce. Společnost vyrábí sedačky a volanty pro off-highway průmysl i sedačky pro dopravní prostředky a pro vozidla osobní dopravy. Společnost SEAT byla založena v roce 1990. Centrála společnosti společně s jedním ze tří výrobních závodů se nachází ve městě Campagnola Emilia v Itálii. SEAT je společně s firmou Gibicar součástí skupiny AMA Group - první skupiny v Itálii umožňující dodávku komponentů pro zemědělské a zahradnické stroje i osobní a terénní vozidla. V našem portfoliu sedaček této značky Vám nabízíme sedačky pro vysokozdvižné vozíky a stavební stroje. Jako výhradní zástupce firmy Seat Vám můžeme dodat sedačky běžně používaných modifikací a doplňků.

 

Všechny sedačky lze doplnit celou řadou doplňků, např. bezpečnostními pásy, samonavíjecími i bez navíjení, opěrkami hlavy, opěrkami rukou, schránkami na dokumenty, mikrospínači aj. Všechny sedačky odpovídají evropským normám FMVSS302, ISO3795 a homologaci CEE class A I-II.

 

Pro bližší informace o produktech výrobce SEAT a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Martin Kvapulinský, email: kvapulinsky@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce SEAT zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy