Úvod / O nás

O nás


Společnost ČEMAT
, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r. o., je předním distributorem doplňků pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy. IČo firmy je 25379470 a DIČ CZ 25379470.
 

Zákazníci společnosti vědí, že v rozsáhlém portfoliu ČEMAT naleznou také širokou nabídku servisních služeb pro manipulační a stavební techniku. Naše rozsáhlá síť obchodních zástupců pokrývá celou českou i slovenskou republiku, denně jsme s našimi zákazníky v kontaktu prostřednictvím našich výdejních skladů v Bohumíně a Praze - Uhříněvsi
 
  


Čemat dlouhodobě a stabilně zastupuje světové výrobce prověřených značek, jakými jsou BOLZONI AURAMO - MEYER, MSE-FORKS, CAMSO (dříve Camoplast Solideal), MAGNA TYRES, MICHELIN, ATG, RÄDER VOGEL, MARANGONI, DCL, KAB či GRIPTECH. Jako jediní na trhu navíc dodáváme teleskopické vidlice výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® společnosti Meijer Handling Solutions. Kromě značek, které má ČEMAT ve výhradním zastoupení, nabízí v sekcích nosných vidlic, zvedacích stolů a sedaček také produkty vlastí výroby – sedačky CMT Seats. V naší rozsáhlé nabídce naleznete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavební a zemědělské pneumatiky, lesnické pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastická kola (plná kola), přídavná zařízení, zvedací stoly, pryžové pásy, EM pláště, sedačky, kola a kladky a řadu dalších výrobků.


Ke každému produktu poskytujeme odborné poradenství, montáž a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Nabízíme také doplňkové služby přidané hodnoty, jakými je půjčovna nových a repasovaných přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, plnění pneumatik polyuretanovou hmotou RELY® nebo montáž a lisování kol v místě určeném zákazníkem. Moderní, flexibilní a cenově přijatelné služby v oblasti manipulace – to je to, co u nás naleznete.

 


Ke stažení


Novinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy