ČEMAT

ČEMAT je předním distributorem širokého portfolia doplňků pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Společnost působí na trhu již více, než 20 let a po celou tuto dobu dlouhodobě a stabilně zastupuje řadu světových značek pro český a slovenský trh. Kromě výrobků z oblasti stavební a manipulační techniky nabízí Čemat také řadu doplňkových služeb. Jedná se například o službu lisování superelastických pneumatik, montáž přídavných zařízení, půjčovnu repasovaných přídavných zařízení či plnění pneumatik hmotou proti průrazům. Čemat působí ve všech regionech České a Slovenské republiky. Prodej zboží je řízen z hlavního skladu v Bohumíně za podpory logistických skladů v Praze a na Slovensku,což umožňuje rychle a flexibilně dodat zboží na území obou zemí. Informace o SR části naší firmy naleznete zde.

 

Prostory k pronájmu

K aktivitám Čematu patří také správa a pronájem nebytových prostor. V roce 2013 vyrostl na okraji Bohumína v těsné blízkosti centrály Čematu a hranic s Polskem, s přímým napojením na Evropskou dálniční síť, výrobní a skladový areál s administrativním zázemím. Areál nabízí až 5000 m2 vnitřních skladových ploch a až 11 000 m2 venkovní skladové plochy, k dispozici je také až 400 m2 administrativní plochy. Vedle rozsáhlého areálu v Bohumíně jsou případným zájemcům o pronájem prostor k dispozici také skladové a administrativní prostory v Praze - uhříněvsi. K pronájmu jsou dále administrativní prostory v Bohumíně – Skřečoni vč. zasedací místnosti a soc. zázemí. Parkování zajištěno přímo před budovou.

 


Konfigurátory

Najděte vhodnou pneumatiku nebo vhodný pás jednoduše pomocí našeho konfigurátoru.Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.