Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod /

Vize a poslání společnostiNaše poslání:

Jsme českou/slovenskou společností, která je respektovaným partnerem světových výrobců příslušenství k manipulační a stavební technice. Na základě dlouholetých zkušeností přinášíme našim zákazníkům profesionální řešení v oblasti mobility a logistiky prostřednictvím našich zaměstnanců.

Vize společnosti:

Do roku 2025 chceme být moderní společností s majoritním podílem na trhu reagující flexibilně a v souladu s nejnovějšími trendy na potřeby zákazníků z oblasti manipulační techniky a stavebního sektoru na celém území České a Slovenské republiky.