Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod /

Vize a poslání společnostiNaše poslání:

Jsme ryze českou/slovenskou společností, která je respektovaným partnerem světových výrobců příslušenství k manipulační a stavební technice. Na základě dlouholetých zkušeností přinášíme našim zákazníkům profesionální řešení v oblasti mobility a logistiky prostřednictvím našich zaměstnanců.

Vize společnosti:

Do roku 2025 chceme být moderní společností s majoritním podílem na trhu reagující flexibilně a v souladu s nejnovějšími trendy na potřeby zákazníků z oblasti manipulační techniky a stavebního sektoru na celém území České a Slovenské republiky.