Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod /

Produktové katalogy

Připravili jsme pro vás nové katalogy produktů. Kromě aktualizovaných informací o jednotlivém zboží v naší nabídce obsahují mnoho obrázků a často i zajímavých informací.
Samozřejmě jsou naši prodejci vždy připraveni doporučit produkt na míru Vašim potřebám, ochotně vysvětlit všechna pozitiva a negativa pro váš provoz nebo předvést nabízené zboží na místě.
Přesto je katalog dobrým pomocníkem a průvodcem po našem sortimentu příslušenství k manipulační a stavební technice i námi nabízenými službami.

Jestliže se vám náhledy našich katalogů nezobrazí nebo zobrazí nesprávně, můžete si je prohlédnout on-line také zde nebo poklepáním na jejich název.


Příslušenství k manipulační a stavební technice

Komplexní řešení v oblasti příslušenství pro manipulační a stavební techniku

PneuBook

Hydraulická přídavná zařízení

Pneumatiky pro stavební a zemní stroje

EM/OTR pneumatiky pro stavební a zemní strojePásy pro stavební a zemní stroje

Zvedací plošiny

Mobilní vážící systémy GRIPTECH

Kola, kladky, kolečka

Služby