Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod /

Produktové katalogy

Připravili jsme pro vás nové katalogy produktů. Kromě aktualizovaných informací o jednotlivém zboží v naší nabídce obsahují mnoho obrázků a často i zajímavých informací.
Samozřejmě jsou naši prodejci vždy připraveni doporučit produkt na míru Vašim potřebám, ochotně vysvětlit všechna pozitiva a negativa pro váš provoz nebo předvést nabízené zboží na místě.
Přesto je katalog dobrým pomocníkem a průvodcem po našem sortimentu příslušenství k manipulační a stavební technice i námi nabízenými službami.

Jestliže se vám náhledy našich katalogů nezobrazí nebo zobrazí nesprávně, můžete si je prohlédnout on-line také zde nebo poklepáním na jejich název.


Příslušenství k manipulační a stavební technice

Komplexní řešení v oblasti příslušenství pro manipulační a stavební techniku

PneuBook

Hydraulická přídavná zařízení

Pneumatiky pro stavební a zemní stroje

EM/OTR pneumatiky pro stavební a zemní strojePásy pro stavební a zemní stroje

Zvedací plošiny

Mobilní vážící systémy GRIPTECH

Kola, kladky, kolečka

Služby