KAB Seating Ltd.

 


KAB Seating LTd.
Je britská firma, která se specializuje na židle a sedačky určené pro povolání, kde je správné sezení mimořádně důležité. KAB Seating Ltd. má širokou distribuční síť. Své pobočky má firma ve Švédsku, Belgii, Austrálii a Severní Americe a ve Francii. Centrální závod firmy v Anglii zaměstnává více než 350 lidí a má rozlohu 21.000 m2 Cílem je poskytnout zákazníkům naprosté pohodlí a řešení pro většinu typů problémů sezení. 

Sedačky firmy KAB najdeme v zemědělských a lesnických strojích i v těžké technice. Ve svém portfoliu má firma specializovaná sedadla pro jednotlivá průmyslová odvětví. Najdeme v něm ucelenou řadu sedaček pro lesnictví, zemědělství, logistický průmysl, stavebnictví nebo také důlní průmysl. 

Výrobky KAB Seating jsou vyváženy do celého světa a jsou dodávány do prvovýroby mnoha významných výrobců. Sedačky značky KAB jsou dodávány do prvovýroby takových firem jako je Volvo nebo Liebherr.

Všechny sedačky KAB jsou odpružené a díky své konstrukci nabízí maximální ochranu obsluhy stroje proti vibracím. Testy v laboratoři potvrdily, že sedačky KAB nabízí až 70% eliminaci vibrací vznikajících činností stroje. Vedle eliminace vibrací nabízí sedačky také celou řadu funkcí přímo souvisejících s komfortem při řízení a bezpečností provozu. Samozřejmostí je možnost ovlivnit sklon zádové opěrky a výšku sedačky. Sedačky nabízí vynikající oporu beder a jsou anatomicky tvarované tak, aby zajistily pohodlí řidiče při dodržení ergonomie správného sezení.Pro bližší informace o produktech výrobce KAB Seating a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:
 
Martin Kvapulinský, email: kvapulinsky@cemat.cz
 
 
Navštivte stránky výrobce KAB Seating zde