Úvod / Partneři

Partneři

VIVA manipulační technika je prodejce nejrůznějších druhů manipulační techniky, jako jsou například čelní vysokozdvižné vozíky dieselové, elektrické, plynové, manipulátory a terénní VZV. V jejich nabídce naleznete také nejrůznější paletové a skladové vozíky či rudly. VIVA nabízí také zakázkovou výrobu či úpravy strojů dle Vašich konkrétních požadavků. Specializují se na drobný i velký servis, na pravidelnou údržbu i technické kontroly vysokozdvižných vozíků a školení řidičů VZV. 

Pipa servis s.r.o.
-  zabývá se servisem vysokozdvižných vozíků, stavebních strojů a manipulační techniky. Na český trh vstoupila v roce 2013. Od roku 2015 se společnost specializuje na stroje značky Bobcat. 

AUSTRO Baumaschinen, s.r.o.
 - profesionální stavební stroje světových značek jakými jsou např. stroje značky HITACHI. Společnost prodává nové stroje i použité stroje, provozuje půčovnu a nabízí také servis majitelům strojů zastupovaných značek. Zákaníci najdou u Austro Baumaschinen pásová rypadla, kolová rypadla, dempry a celou řadu dalších stavebníách strojů. Pro zájemce jsou v nabídce také náhradní díly na zastupované značky strojů. 

D A S spol. s r.o.
- výrobce manipulační techniky s vlastní konstrukční kanceláří a výrobními kapacitami v oborech kovoobrábění, zámečnická výroba - svařování, výroba el. rozvaděčů a elektromontáže. Specializuje se na  dopravníkové systémy, válečkové dopravníky, pásové dopravníky, řetězové dopravníky  a dopravní systémy.

JMP - stavební stroje, s.r.o.  - působí více než 15 let v oboru stavební mechanizace a souvisejících služeb, tedy jejího prodeje, pronájmu, servisu stavebních strojů a rovněž financování. Ve svém obchodním portfoliu nabízí téměř všechny stroje, které potřebují profesionálové pro své stavby, tedy kolová i pásová rypadla, nakladače, hutnící stroje, bourací a demoliční stroje, zdroje elektrické energie, uchopovací systémy, diamantové nářadí , bohaté příslušenství a náhradní díly. S ČEMATem společnost spolupracuje v oblasti náhradních dílů pro tyto stroje.


DENISON CZ - prodáva originální i alternativní náhradní díly do stavebních a zemědělských strojů značek JCB, CATERPILLAR, VOLVO, CASE, New Holland a strojů s motorem Perkins. Nabízí také filtry a příslušenství do zemědělských strojů a filtry pro nákladní, osobní automobily a ostatní stoje. Denison CZ také zrpostředkovává prodej stavebních strojů značek JCB a CATERPILLAR