Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete

Nexen


NEXEN TIRE CORPORATION je jeden z nejinovativnějších (a brzy i největších) výrobců superelastických
kol sídlící i vyrábějící v Jižní Koreji. Společnost se prezentuje supermoderním vývojovým oddělením a výrobními
linkami. Produkty společnosti jsou distribuovány po celém světě. V prvovýrobě jsou využívány na stroje Clark, Doosan a Hyundai.

Z Nexen Tire se stala silná společnost, která uvádí do praxe novou vizi a úkoly, jenž si uložila v roce 2000. Jedním z nich je dosažení nejvyššího růstu prodeje na světovém trhu s pneumatikami skrze technickou způsobilost výroby a špičkové produkty, které přitahují pozornost celého odvětví.

Pro bližší informace o produktech výrobce NEXEN a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Lukáš Blažek, email: blazek@cemat.czNavštivte stránky výrobce NEXEN.