Úvod / O nás / Výhradní zastoupení / Bolzoni Auramo MEYER

Bolzoni Auramo MEYERBOLZONI AURAMO GROUP
vznikla v roce 2001 fúzí, kdy společnost Bolzoni SpA, založena v Itálii v roce 1945, získala společnost Auramo OY založenou ve Finsku v roce 1947. Centrála skupiny se nachází ve městě Casoni di Podenzano v Itálii. BOLZONI AURAMO GROUP je lídrem ve výrobě zvedacích stolů, vidlic a příslušenství pro vysokozdvižné vozíky. Společnost disponuje výrobními závody v Itálii, Německu, Finsku, Americe a Číně a prostřednictví své sítě přímých poboček a nezávislých prodejců pokrývá všechny kontinenty. Díky tomu je schopná uspokojit maximum požadavků celosvětového trhu. Výzvou budoucnosti této skupiny je nabízet vysoce kvalitní produkty z oblasti manipulační techniky při zajištění optimálního výkonu společně s důrazem na bezpečnost při manipulaci s nákladem.

Historie společnosti MEYER se váže k roku 1953, kdy Hans. H.Meyer, zakladatel společnosti sestrojil první zařízení značky MEYER v garáži vlastních rodičů. Od té doby se společnost rozrostla a vlastní řadu mezinárodních patentů. Dnes firma zaměstnává 145 zaměstnanců a má několik výrobních závodů. Sídlo organizace je v Saltzgitteru v Německu, skrz dceřiné organizace pak působí ve Francii, Švédsku i Finsku.

Ke spojení obou značek došlo v rámci fůze v roce 2006, kdy Bolzoni Auramo Group připojilo do svého portfolia MEYER. Spojení obě firmy obohatilo a přineslo především změny na manažerské úrovni, v distribuční síti a ve flexibilitě dodávek zboží v rámci celé Evropy i světa. Obě firmy si však uchovávájí technologickou nezávislost a specializaci v případě konkrétních aplikací přídavných zařízení.
 

V naší nabídce naleznete kompletní řadu produktů značky Bolzoni Auramo i MEYER, ať už se jedná o sortiment určený pro všeobecnou manipulaci nebo specifická zařízení například pro manipulaci s papírovými rolemi, bílou technikou a jiné.

 

V rámci našich služeb Vám nabízíme montáž a servis přídavných zařízení na místě dle Vašich požadavků nebo prémiovou službu prodloužení záruky přídavných zařízení, zakoupených u naší společnosti. Nabízíme také pronájem repasovaných přídavných zařízení a to i této světové značky.

 

Pro bližší informace o produktech výrobce BOLZONI AURAMO a MEYER postoupení poptávky / objednávky kontaktujte naše produktové manažery:

 

Navštivte stránky výrobce BOLZONI AURAMO MEYER zde


Novinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy