Úvod / O nás / Výhradní zastoupení / Bolzoni Auramo MEYER

Bolzoni Auramo MEYER

ba


BOLZONI AURAMO GROUP
vznikla v roce 2001 fúzí, kdy společnost Bolzoni SpA, založena v Itálii v roce 1945, získala společnost Auramo OY založenou ve Finsku v roce 1947. Centrála skupiny se nachází ve městě Casoni di Podenzano v Itálii. BOLZONI AURAMO GROUP je lídrem ve výrobě zvedacích stolů, vidlic a příslušenství pro vysokozdvižné vozíky. Společnost disponuje výrobními závody v Itálii, Německu, Finsku, Americe a Číně a prostřednictví své sítě přímých poboček a nezávislých prodejců pokrývá všechny kontinenty. Díky tomu je schopná uspokojit maximum požadavků celosvětového trhu. Výzvou budoucnosti této skupiny je nabízet vysoce kvalitní produkty z oblasti manipulační techniky při zajištění optimálního výkonu společně s důrazem na bezpečnost při manipulaci s nákladem.

Historie společnosti MEYER se váže k roku 1953, kdy Hans. H.Meyer, zakladatel společnosti sestrojil první zařízení značky MEYER v garáži vlastních rodičů. Od té doby se společnost rozrostla a vlastní řadu mezinárodních patentů. Dnes firma zaměstnává 145 zaměstnanců a má několik výrobních závodů. Sídlo organizace je v Saltzgitteru v Německu, skrz dceřiné organizace pak působí ve Francii, Švédsku i Finsku.

Ke spojení obou značek došlo v rámci fůze v roce 2006, kdy Bolzoni Auramo Group připojilo do svého portfolia MEYER. Spojení obě firmy obohatilo a přineslo především změny na manažerské úrovni, v distribuční síti a ve flexibilitě dodávek zboží v rámci celé Evropy i světa. Obě firmy si však uchovávájí technologickou nezávislost a specializaci v případě konkrétních aplikací přídavných zařízení.
 

V naší nabídce naleznete kompletní řadu produktů značky Bolzoni Auramo i MEYER, ať už se jedná o sortiment určený pro všeobecnou manipulaci nebo specifická zařízení například pro manipulaci s papírovými rolemi, bílou technikou a jiné.

 

V rámci našich služeb Vám nabízíme montáž a servis přídavných zařízení na místě dle Vašich požadavků nebo prémiovou službu prodloužení záruky přídavných zařízení, zakoupených u naší společnosti. Nabízíme také pronájem repasovaných přídavných zařízení a to i této světové značky.

 

Pro bližší informace o produktech výrobce BOLZONI AURAMO a MEYER postoupení poptávky / objednávky kontaktujte naše produktové manažery:

 

Navštivte stránky výrobce BOLZONI AURAMO zde
Navštivte stránky výrobce MEYER zde


Novinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy


Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.