Magna Tyres

magna


MAGNA TYRES GROUP
je holandským výrobcem průmyslových a OTR (Off-The-Road) pneumatik. Tato nezávislá společnost působí v oblasti výroby a obchodu svých prémiových výrobků více než 30 let. Dosažené zkušenosti vedou společnost k neustále dalším expanzím v oblasti průmyslových radiálních a OTR pneumatik. MAGNA TYRES GROUP byla založena v roce 1921. Centrála společnosti se nachází ve městě Waalwijk v Nizozemsku. Společnost je nyní zastoupena v 70 zemích světa. Pneumatiky MAGNA TYRES jezdí na vysokozdvižných vozících, kontejnerových manipulátorech, stavebních či zemních strojích. Pokud si zakoupíte zemní stroj značky Volvo, Terex či Liebherr, můžete se setkat s těmito pneumatikami - bývají montovány již při prvovýrobě.

 

V sortimentu této značky Vám nabízíme all-steel radiální pneumatiky ve škále od E3 do E4 resp. L3 až L5 pro těžké provozy. Výhodou těchto pneumatik je nejen kvalita srovnatelná s konkurenčními prémiovými značkami, ale také rychlá dostupnost a nadstandartní pětiletá záruka.

 

Pro bližší informace o produktech výrobce MAGNA TYRES a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Ing. Martin Křístek, email: kristek@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce MAGNA TYRES zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy