Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Magna Tyres

magna


MAGNA TYRES GROUP
je holandským výrobcem průmyslových a OTR (Off-The-Road) pneumatik. Tato nezávislá společnost působí v oblasti výroby a obchodu svých prémiových výrobků více než 30 let. Dosažené zkušenosti vedou společnost k neustále dalším expanzím v oblasti průmyslových radiálních a OTR pneumatik. MAGNA TYRES GROUP byla založena v roce 1921. Centrála společnosti se nachází ve městě Waalwijk v Nizozemsku. Společnost je nyní zastoupena v 70 zemích světa. Pneumatiky MAGNA TYRES jezdí na vysokozdvižných vozících, kontejnerových manipulátorech, stavebních či zemních strojích. Pokud si zakoupíte zemní stroj značky Volvo, Terex či Liebherr, můžete se setkat s těmito pneumatikami - bývají montovány již při prvovýrobě.

 

V sortimentu této značky Vám nabízíme all-steel radiální pneumatiky ve škále od E3 do E4 resp. L3 až L5 pro těžké provozy. Výhodou těchto pneumatik je nejen kvalita srovnatelná s konkurenčními prémiovými značkami, ale také rychlá dostupnost a nadstandartní pětiletá záruka.

 

Pro bližší informace o produktech výrobce MAGNA TYRES a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Ing. Martin Křístek, email: kristek@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce MAGNA TYRES zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy