GRI

GRI je předním výrobcem speciálních pneumatik na Srí Lance s pobočkami v 9 zemích a prodejem ve více než 50 zemích po celém světě. Vyrábí vysoce výkonné pneumatiky pro zemědělství, stavebnictví a manipulační techniku.


Výrobce dodává vysoce kvalitní speciální pneumatiky, které jsou vyrobeny udržitelným způsobem z čistého přírodního kaučuku, z vyspělých výrobních závodů na Srí Lance. GRI továrna je největší na Srí Lance, kde se vyrábějí průmyslové pneumatiky, a první, která vyrábí radiální zemědělské pneumatiky. Technologické inovace, technická síla a provozní dokonalost poháněly GRI rychlým růstem, aby se staly lídrem v oblasti specializovaných pneumatik.

Společnost GRI, která si od roku 2002 vybudovala silnou reputaci v průmyslových pneumatikách, zahájila na Srí Lance v roce 2018 výrobu působivé řady pneumatik pro zemědělství a stavební sektor. Postavili novou továrnu s nejmodernějšími stroji na výrobu pneumatik a zahájili výrobu v dubnu 2018. Zákazníci shledali GRI jako atraktivní alternativu ke svým současným dodavatelům a našli výhodu v prodeji nové produktové řady z nové země původu.

GRI zajišťuje svůj závazek k udržitelnosti a ochraně životního prostředí tím, jak vyvíjí nové produkty, vyrábí pneumatiky, recykluje odpad a spravuje vodní systémy. Environmentálně udržitelný růst je jejich strategickým cílem, a to jak nyní, tak i pro budoucí generace.

GRI je certifikován podle ISO 9001: 2015 - Quality Management, ISO 50001: 2011 - Energy Management a ISO 14001: 2004 Environmental Management.

Modely v nabídce

GRI XPT HD pro smykem řízené nakladače

XLR MP 55 pro teleskopické nakladače

GRI GRIPEX LT100
 pro traktorbagry

GRI GRIPEX R400 pro traktorbagry

GRI GRIPEX EX222 pro otočné bagry

GRI GRIPEX MP500 pro traktorbagry a nakladače


Pro bližší informace o produktech výrobce GRI a postoupení poptávky kontaktujte našeho produktového manažera: