Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete

GRIPTECHGriptech je evropský dodavatel vysoce kvalitního a inovativního příslušenství pro vysokozdvižné vozíky. Od roku 1997 navrhuje mobilní vážicí systémy pro zvedací zařízení jako jsou vysokozdvižné a paletové vozíky a nakladače. Spolehlivost a přesnost byla základní klíčová slova ve vývoji systémů, které se používají v průmyslových, potravinářských a dopravních aplikacích po celém světě.

Vážicí systémy Griptech


V portfoliu nabízených produktů Vám představujeme kompletní řadu vážících systémů využívajících nejmodernějších technologických postupů. Mobilní vážící systémy jsou přenosná a variabilní zařízení, umožňující vážení a sběr dat přímo z vysokozdvižného vozíku. Díky montáži přímo do hydraulického okruhu vozíku a své kompaktní velikosti a přesnosti jsou vážící systémy zařízení, které vám ušetří čas jinak ztracený překládáním zboží. Systémy TC2000, TC 3000 a TC 4000 jsou založeny na postupech hydraulického měření objemu materiálu, dynamické určení hmotnosti a vyváženém určení hmotnosti. Nejvyšší řada systému navíc nabízí nejen vážení nákladu, ale také laserové určení jeho objemu.

 

V rámci našich služeb Vám nabízíme poradenství s výběrem vážícího systému, montáž a servisní práce s ním spojené.
Pro bližší informace o produktech a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Bc. Tomáš Gabrhel, email: gabrhel@cemat.cz

 

Navštivte stránky výrobce GRIPTECH zde.