Úvod /

Mohli jste nás potkat

CAMSO Experience 2018

6. - 8. března 2018, Barcelona, Španělsko 

S radostí jsme využili pozvání na CAMSO Experience v Barceloně. Čekaly nás 3 dny plné intenzivních zážitků, 13 zbrusu nových pneumatik a z toho například 5 vylepšených radiálních pneumatik vyrobených pro kompaktní nakladače a teleskopické manipulátory. Vyzkoušeli jsme si jejich aplikaci v terénu a využili mnoha interaktivních aktivit k získání nových zkušeností.  

     


TOYOTA DEMO DAYS 2017

5. - 6. dubna 2017, Rudná u Prahy, Česká republika

 
V reálných skladových prostorech firmy se konala již tradiční akce společnosti Toyota Material handling. Návštěvníci a zákazníci Toyoty se mohli podívat na více než 115 fyzicky přítomných vozíků, mnohé z nich v akci, a 33 odborných stanovišť, vlastních i partnerů. ČEMAT byl jedním z těchto partnerů s vlastním prezentačním stánkem. 

 

  

 

  

EXPO MOKRÁ 2016

14. - 16. června 2016, Mokrá u Brna, Česká republika

V dvouletém intervalu se v kamenolomu Mokrá u Brna koná mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2016. Čemat nechyběl na místě s rozsáhlou expozicí a prezentací svých značek. 

 

   

 

   

   

 


CEMAT 2016

31. května - 3. června 2016, Hannover, Německo

Každé dva roky se koná veletrh CEMAT v německém Hannoveru. I letos byli zástupci českého ČEMATu na veletrhu přítomni a opět se potkali hlavně se svými partnery z oblasti logistiky. 

 

 

Předváděcí akce MEYER

31. května, Salzgitter, Německo

Náš neměcký dodavatel přídavných zařízení, firma Meyer se rozhodla uspořádat u příležitosti konání veletrhu vlastní předváděcí akci a setkání partnerů z celého světa. Také zástupci naší firmy byli přitomni v Salzgitteru slavnostnímu setkání. 

 

Reifen, Essen, Německo

24. - 27.5. 2016, Essen, Německo

Součástí veletrhu Reifen v německém Essenu byly rozsáhlé expozice našich partnerů a námi zastupovaných značek. Řada z nich představila novinky pro rok 2016. Zástupci Čematu byli na místě a potkali se se svými partnery. 

 

 

             
BAUMA 2016

8. - 14.4.2016, Mnichov, Německo

S našimi partnery jsme se potkali na veletrhu BAUMA v Mnichově. Součástí veletrhu byly i expozice námi zastupovaných značek nebo značek, kterými jsou produkty našich značek dodávány do prvovýroby. 

  

   

   

 


TECHAGRO 2016

3. - 7.4. 2016, Brno, Česká republika

Největší zemědělský veletrh ve střední Evropě představující zemědělskou techniku, nejnovější trendy a zemědělské technologiena téměř 70 tisících čtverečních metrech. Na veletrhu je svou prezentací zastoupena většina značek zemědělské techniky působících v České republice. Vysoká zahraniční účast a bohatý doprovodný program s aktuálními tématy odvětví a účastí významných osobností - to je veletrh Techagro, na kterém se ČEMAT představil v rámci venkovní expozice. ČEMATem zastupované značky pak také jako dodavatelé do prvovýroby na vystavených exponátech. 

Stánek ČEMAT na veletrhu Techagro 

 
  

  

  

 

AGRITECHNICA

12. - 18. listopadu 2015, Hannover, Německo


Inovace v oblasti výroby zemědělských strojů a zařízení a nejnovější řešení a koncepty pro budoucnost v oblasti rostlinné výroby jsou prezentovány každé dva roky na výstavě AGRITECHNICA v německém Hannoveru. Součástí veletrhu byla rozsáhlá expozice producentů námi zastupovaných značek.

    
 

    


   


    
TOYOTA DEMO DAYS 2015

21. - 22. 10.2015, Jeneče u Prahy, Česká republika

Toyota Demo Days je akce pro všechny zájemce o manipulační techniku pořádaná společností TOYOTA. ČEMAT představil značky, které zastupuje, v rámci venkovní i vnitřní expozice. 

   

                    

                

 

ZEMĚ ŽIVITELKA 2015

27.8 - 1.9. 2015, České Budějovice, Česká republika


Čemat se zúčastnil již 42. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka, který patří v České republice k největším výstavám zaměřených na tradiční zemědělské obory. Ve svém stánku s venkovní expozicí prezentovali zástupci ČEMATu produkty zaměřené na zemědělskou a stavební techniku a potkali se s partnery a zákazníky.
 

   

    

                 


INTERMAT 2015

20.-25. dubna 2015, Paříž, Francie

 Zástupci ČEMAT se potkali s partnery a dodavateli na veletrhu Intermat 2015 v Paříži. Součástí veletrhu byla rozsáhlá vnitřní i venkovní expozice s ukázkami použití produktů v naší nabídce.  

 
  

          

 


EXPO Mokrá 2014

10. - 12.6. 2014, Mokrá u Brna, Česká republika


ČEMAT se zúčastnil jubilejního 10. ročníku veletrhu Expo Mokrá 2014 zaměřeného na stroje a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví. Veletrh se konal ve dnech 10. - 12. června v Mokré u Brna. Nabídka ČEMATu byla na veletrhu představena formou stánku s venkovní expozicí, kde se zástupci ČEMATu setkali se svými partnery a zákazníky.
 

 

  

  

 

CeMAT 2014

19. - 23.5. 2014, Hannover, Německo


Zástupci společnosti ČEMAT se opět aktivně zúčastnili jednoho z největších světových veletrhů zaměřených na logistiku CeMAT.
 

 

  

  

  

  Techagro 2014 - Mezinárodní veletrh zemědělské techniky 
30.3. - 3.4. 2014, Brno - Výstaviště


S našimi produkty a zástupci naší společnosti jste se mohli setkat na Brněnském výstavišti.
Z rozsáhlé expozice jsme pro Vás vybrali několik příkladů použití námi zastupovaných značek: 


Pneumatiky Solideal 20,5 R25 na stroji Hitachi     Stroj Volvo na discích a pneumatikách dodaných ČEMAT

Příklad použití pásů Camoplast     Podvozek značky Camoplast

Pneumatiky Galaxy     Kombajn na pásech Camoplast


Více o veletrhu Techagro se můžete dozvědět zde