ATG

ATG


ATG / Alliance Tire Group
je firmou, která se specializuje na vývoj, výrobu a celosvětový prodej zemědělských pneumatik, lesnických pneumatik a OTR pneumatik. Skupina je na trhu zastoupena třemi značkami: Aliance, Galaxy a Primex a již více než 60 let nabízí svým zákazníkům produkty ve 120 zemích světa. Všechny pneumatiky této skupiny jsou vyvíjeny a testovány ve vlastních R&D centrech firmy. Značka ATG / Alliance Tire Group je nyní ve vlastnictví soukromé americké investiční společnosti Warburg Pincus LLC, byla založena v roce 1950. Regionální kanceláře se nachází v Nizozemsku, USA, Indii, Jižní Africe a Izraeli.
 

 

Pneumatiky  ATG


Čemat spolupracuje s ATG od počátku roku 2011, kdy získal výhradní zastoupení pro český a slovenský trh. Do naší nabídky se tím dostaly prémiové pneumatiky nejvyšší kvality pro traktory, smykem řízené nakladače, traktorbagry a 8-kolové bagry. V sortimentu našich pneumatik nabízíme také další zemědělské, lesnické a stavební pneumatiky této značky.

 

Pro bližší informace o produktech skupiny ATG a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte naše produktové manažery:Navštivte stránky výrobce ATG zde


Novinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy