Úvod / O nás / Výhradní zastoupení / RÄDER-VOGEL

RÄDER-VOGEL

rader

RÄDER-VOGEL
je německým lídrem na trhu výroby kol a koleček. Společnost byla založena v roce 1946. Centrála společnosti se nachází ve městě Hamburg v Německu. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům nejlepší služby s orientací na kvalitu, napřímo nebo prostřednictvím celosvětové obchodní sítě svých partnerů. V průběhu více než 65 let inženýři a technici této společnosti vyvinuli širokou škálu produktů určených pro oblasti: potrubní stavebnictví, podzemní a tunelové stavebnictví, drive technologie, heavy-duty přeprava a v neposlední řadě i pro oblast týkající se manipulačního průmyslu. Čemat získal výhradní zastoupení značky Räder-Vögel v roce 2006 a od tohoto roku nabízí produkty tohoto světového výrobce kol a koleček zahrnující kladky, obruče, kola a kolečka z patentovaných polyuretanových materiálů Vulkollan®, Pevopur®, Tractothan® a Pevodyn ® (představen v roce 2012) a další. Nosnost námi nabízených výrobků se pohybuje od 10 do 20.000 kg.

V naší nabídce naleznete nejpoužívanější produkty, tedy více než 3.000 položek, s jejichž výběrem Vám pomůže náš generátor koleček. Nabízíme sortiment, který je vhodný do klasických prostorů, a také do prostředí s vysokou prašností, vlhkostí, vysokým rozsahem teplot či intenzivními vibracemi.

Pro bližší informace o produktech výrobce RÄDER-VOGEL a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Bc. Tomáš Gabrhel, email: gabrhel@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce RÄDER-VOGEL zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy