Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / O nás / Výhradní zastoupení / Meijer Handling Solutions

Meijer Handling Solutions
Meijer Handling Solutions je přední společnost, která vyrábí a vyvíjí unikátní logistické produkty. Firma byla založena v roce 1921 a až do začátku roku 2016 byla známa jako MSE - Forks. Ke změně názvu společnosti došlo v únoru 2016. Centrála společnosti se nachází ve městě St. Jacobiparochie v Nizozemí. Meijer Handling Solutions  je zakladatelem a světovým výrobcem teleskopických vidlic určených pro vysokozdvižné vozíky, známé pod obchodním názvem KOOI-REACHFORKS®, které společnost proslavily v oblasti manipulační techniky. Cílem všech výrobků společnosti Meijer Handling Solutions je trvale usnadňovat manipulační procesy v logistické a dopravní oblasti. Jedná se například o produkty používané na vysokozdvižných vozících a mobilních manipulátorech. Naše společnost se stala výhradním distributorem produktů této společnosti v roce 2012. Nabízíme Vám komplexní výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českém a slovenském trhu, samozřejmě s veškerou technickou podporou a servisem.

 

Pro bližší informace o produktech firmy Meijer Handling Solutions a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Michal Maslovský, email: maslovsky@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce Meijer Handling Solutions zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy