Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / O nás / Výhradní zastoupení / Meijer Handling Solutions

Meijer Handling Solutions
Meijer Handling Solutions je přední společnost, která vyrábí a vyvíjí unikátní logistické produkty. Firma byla založena v roce 1921 a až do začátku roku 2016 byla známa jako MSE - Forks. Ke změně názvu společnosti došlo v únoru 2016. Centrála společnosti se nachází ve městě St. Jacobiparochie v Nizozemí. Meijer Handling Solutions  je zakladatelem a světovým výrobcem teleskopických vidlic určených pro vysokozdvižné vozíky, známé pod obchodním názvem KOOI-REACHFORKS®, které společnost proslavily v oblasti manipulační techniky. Cílem všech výrobků společnosti Meijer Handling Solutions je trvale usnadňovat manipulační procesy v logistické a dopravní oblasti. Jedná se například o produkty používané na vysokozdvižných vozících a mobilních manipulátorech. Naše společnost se stala výhradním distributorem produktů této společnosti v roce 2012. Nabízíme Vám komplexní výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českém a slovenském trhu, samozřejmě s veškerou technickou podporou a servisem.

 

Pro bližší informace o produktech firmy Meijer Handling Solutions a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Michal Maslovský, email: maslovsky@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce Meijer Handling Solutions zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy