Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod /

Výhradní zastoupení

Abychom mohli nabízet tu nejlepší kvalitu a zachovali jsme cenovou dostupnost, je naše nabídka zaměřena na produkty, pro které jsme výhradními zástupci v České republice. K získání výhradního zastoupení je potřeba splnění náročných požadavků a předpokladů. Na jejichž základě poté výrobci poskytují vysokou úroveň technické a prodejní podpory a včasnou informovanost o svých aktivitách. Za dobu našeho působení na českém trhu jsme získali výhradní zastoupení řady světových značek. Všechny tyto společnosti patří ke světové elitě v daných odvětvích a nabízejí pouze výrobky nejvyšší kvality.

Zastupujeme tyto výrobce:

 
ATG

 
ba


marangoni

 
rader

 
mse

 
magna

 


 


 
DCL    
     Novinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy