Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete

DCL

DCL


DCL International Inc.
je lídrem v konstrukci a výrobě katalyzátorů, katalytických tlumičů, dieslových filtrů pevných částic pro kontrolu znečištění ovzduší z ne-silničních vozidel, stacionárních motorů, průmyslových procesů a specializovaných silničních vozidel. Společnost DCL International Inc. byla založena v roce 1990. Centrála společnosti společně s jedním ze tří výrobních závodů se nachází ve městě Campagnola Emilia v Itálii. V sortimentu této značky Vám nabízíme například katalyzátory MINE-X, které prezentují nejmodernější technologii v oblasti čištění výfukových plynů spalovacích motorů. Jsou vyráběny v provedení pro dieslové i plynové a benzinové motory. Dále nabízíme třícestné katalyzátory pro benzínové a plynové motory umožňují redukci všech 3 základních škodlivin ve výfukových plynech. V portfoliu nabízených produktů najdete také katalyzátory MINE-X, určeny pro náročné průmyslové aplikace jak v mobilních zařízeních (vysokozdvižné vozíky, bagry, traktory, nakladače, nákladní vozidla, autobusy) tak i pro stacionární jednotky bez omezení výkonu (kogenerace, čerpadla, kompresory apod.).

 

Pro bližší informace o produktech výrobce DCL a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte naši produktovou manažerku:

Ing. Kamila Gonsiorová, email: gonsiorova@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce DCL International Inc. zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy