Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »

Nové logo ČEMAT po 25 letech

novinky
02.09. 2022
Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o., lídr na českém a slovenském trhu v prodeji příslušenství k manipulační a stavební technice, spustila od června svůj nový firemní design. Nová firemní identita v sobě zahrnuje zejména změnu loga společnosti, které se proměnilo poprvé po 25 letech. Součástí nového loga je také informace o změně vlastníka, ke které došlo koncem roku 2021 a jimž je nově francouzská skupina Michelin.

Dárek k nákupu 4 ks pneu GRI

novinky
23.08. 2022
Plánujete na podzim pořídit nové pneumatiky pro svůj stavebním stroj? Tak kupte u nás do 30.listopadu 2022 stavební pneumatiky GRI a dostanete k nákupu jako DÁREK voděodolný reproduktor JBL GO 3.

Stavební gumové pásy - tipy na údržbu

novinky
15.03. 2022
Údržba pásů je nezbytně důležitá pro výkon stroje, náklady a jeho provozuschopnost. Operátor stroje by měl pravidelně kontrolovat podvozek bagru, aby maximalizoval životnost gumového pásu. Také správná péče a kontrola hnacího ozubeného kola se vám vrátí v podobě delší životnosti pásů a snížením neplánovaných prostojů.

Charitativní akce pro Kubíka z Bohumína

novinky
28.06. 2021
Náš „Čemaťácký“ kolega a fotbalista Jaroslav Kubinski se definitivně rozloučil s fotbalem. A při této příležitosti se rozhodl pomoci předčasně narozenému Kubíkovi.

Protektorování pneumatik a jejich vliv na životní prostředí

novinky
10.09. 2020
CO2 je součástí přirozeného procesu. Pouze zvýšená nerovnováha mezi emisemi a vazbou na plyn v posledních desetiletích způsobuje změnu klimatu, takže musíme snížit nebo vyrovnat naše emise CO2. Jak můžete přispět ke snížení emisí CO2 německými pneumatikami Rösler (RODOS a SCHELKMANN)?