Úvod /

Volná pracovní místa

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme mezi své zaměstnance osoby na pozici: 
           

Hlavní účetní, ekonom

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín  se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP hlavní účetní, ekonoma.
 
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost pod. účetnictví včetně praxe podmínkou, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, řid. průkaz B
 
Náplň práce: vedení, účtování a evidence daňových dokladů /přijaté faktury, banka a ostatní/,  vedení skladového hospodářství, fakturace , ekonomické přehledy a rozbory, měsíční a roční závěrky, daňová hlášení a odvody daní.
 
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penz.pojištění, účast na seminářích a školení, příjemný prac. kolektiv, možnost profesionálního růstu.

Místo pracoviště: Čs. armády 184, Bohumín, Pudlov

Nástup možný na základě dohody, životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz
 

Všeobecná účetní

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín  se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP všeobecnou účetní.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost pod. účetnictví včetně praxe podmínkou, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, řid. průkaz B.
 
Náplň práce: vedení, účtování a evidence daňových dokladů /přijaté faktury, banka a ostatní/, vedení skladového hospodářství, fakturace, ekonomické přehledy a rozbory, měsíční a roční závěrky.
 
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penz.pojištění, účast na seminářích a školení, příjemný prac.kolektiv, možnost profesionálního růstu
 
Nástup možný na základě dohody, životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz


Prodejce/specialista - ČEMAT trading, spol. s r.o.

Popis pozice:

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP specialistu na prodej a poradenství přídavných zařízení k VZV.

Požadujeme: 

min. středoškolské vzdělání, řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti, znalosti v oblasti manipulační techniky, zkušenosti s hydraulickými systémy výhodou.

Nabízíme: 

příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

Náplň práce: 


komunikace se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových, projekty a poradenství. 
 
Nástup možný dle dohody
 
Kontakt:
ČEMAT trading, spol. s r.o.
Iveta Koždoňová
Čs. armády 184, 73551 Bohumín - Pudlov, Česká republika

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: kozdonova@cemat.cz
____________________________________________________________________________________

Obchodní zástupce pro oblast východních Čech

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP  prodejce příslušenství k manipulační technice pro oblast východních Čech

Místo pracoviště: východní  Čechy

Náplň práce:
péče o stávající klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů, prezentace zboží, tvorba obchodních nabídek, realizace zakázek.

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru, obchodní a prodejní dovednosti včetně obchodní praxe, komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, flexibilita, uživatelské znalosti PC-MS Office, řid.průkaz. sk. B-aktivní řidič

Nabízíme:
notebook, mobil, služební vůz, odborná školení, motivující ohodnocení

Nástup: dle dohody, životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz


Obchodní zástupce pro prodej příslušenství k manipulační technice - střední a západní Čechy

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP prodejce příslušenství k manipulační technice pro oblast oblast středních a západních Čech.
 

Náplň práce: péče o stávající klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů, prezentace zboží, tvorba obchodních nabídek, realizace zakázek.

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, obchodní a prodejní dovednosti včetně obchodní praxe, komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, flexibilita, uživatelské znalosti PC-MS Office, řid.průkaz. sk. B-aktivní řidič

Nabízíme: PC, notebook, mobil, služební vůz, odborná školení, motivující ohodnocení

Místo pracoviště: střední  a západní Čechy 

Nástup: dle dohody, životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz


Administrativní pracovnice/pracovník

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na  HPP na svou pobočku do Prahy-Uhřiněvsi administrativní pracovnici/pracovníka

Požadujeme:
min.SŠ vzdělání, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, řid.průkaz B, znalost Excellu

Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, účast na školeních

Náplň práce:
vedení pokladny, vyhotovování dokladů k příjmu a výdeji zboží  ze skladu, administrativní práce, přehledy v Excelu

Nástup možný dle dohody, životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz


Servisní mechanik, skladník

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP na svou pobočku do Prahy-Uhřiněvsi servisního mechanika-skladníka.

Požadujeme:
min.vyučen, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, fyzická zdatnost, řid.průkaz sk.B,výhodou C+E, orientace v oblasti pneu a v manipulační technice (VZV)-výhodou

Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Náplň práce: práce ve skladu, příjem a výdej zboží, evidence na skladových kartách, lisování pneu

Nástup možný dle dohody, životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz
Newsletter

Novinky

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy