Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Akce / Jarní soutěž ČEMAT zná své výherce!

Jarní soutěž ČEMAT zná své výherce!

Vyhráli jste? Naše Jarní soutěž s podtitulem "S NÁMI ZÍSKÁTE VŽDY NĚCO NAVÍC!" již zná své výherce.
Každý, kdo se na našem webu v termínu od 22.4. do 21.6. přihlásil do naší jarní soutěže byl zařazen do slosování o hodnotné ceny. Soutěž již zná své vítěze a jsou jimi:
 
1. místo - tablet Lenovo IdeaTab S5000 - Martin Koláček, KMK servis 
2. místo - navigace TomTom XL 2 Classic Regional  - Dana Haklová, Toyota industries
3. místo - záznamová kamera do auta CONNECT IT Premium CI-203 HD - Milan Orlovský, UHS JAKOS a.s.

VŠEM SOUTĚŽÍCVÍM DĚKUJEME ZA ÚČAST A VÝHERCŮM GRATULUJEME!