Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Akce / Naše největší akce roku! Vybavte své stroje kvalitními stavebními pneumatikami.

Naše největší akce roku! Vybavte své stroje kvalitními stavebními pneumatikami.

Právě nabízíme kvalitní pneu od přední značky CAMSO za ceny, které potěší.
Nabízíme nové dezény jako je MPT 552, tak i prémiové modely MPT 753 nebo TM R4, které se ještě nikdy v akci neobjevily. Pneumatiky jsou vhodné pro smykem řízené nakladače, traktorbagry, UNC a terénní desty.

Akce platí od 1. 3. - 30. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob. DOPRAVA ZDARMA vždy od 4 ks u pneumatik do 20“ a od 2 ks u pneumatik nad 24“.

V případě zájmu kontaktuje nejbližšího dealera nebo NÁM NAPIŠTE

Lukáš Blažek
mobil: +420 603 883 209
telefon: +420 596 092 322