Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod /

Konfigurátor koleček

Vyberte si jeden ze tří způsobů, kterým chcete vybrat kolečko

 • Zadejte katalogové číslo dílu

  Vyhledejte své kolečko na základě jeho katalogového čísla výrobce.

 • Zadejte značku a typ vozíku

  Znáte-li značku a typ vozíku, tak stačí pouze tuto značku a typ zadat a vyhledávač Vám vyhledá všechna kolečka související s tímto typem vozíku.
  (lze vyhledávat i s parametry kolečka)

 • Zadejte parametry kolečka

  Vyhledejte své kolečko zadáním parametrů, které znáte nebo hledáte a náš vyhledávač Vám najde ideální kolečka pro Vás.

Zpět

Katalogové číslo dílu

Zadejte katalogové číslo kolečka uváděné výrobcem do vyhledávače pro jeho zobrazení.

Zpět

Typ vozíčku


Zpět

Parametry kolečka

Parametry označené hvězdičkou* jsou povinné.