Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

Stavební gumové pásy - tipy na údržbu

novinky
15.03. 2022
Údržba pásů je nezbytně důležitá pro výkon stroje, náklady a jeho provozuschopnost. Operátor stroje by měl pravidelně kontrolovat podvozek bagru, aby maximalizoval životnost gumového pásu. Také správná péče a kontrola hnacího ozubeného kola se vám vrátí v podobě delší životnosti pásů a snížením neplánovaných prostojů.

Charitativní akce pro Kubíka z Bohumína

novinky
28.06. 2021
Náš „Čemaťácký“ kolega a fotbalista Jaroslav Kubinski se definitivně rozloučil s fotbalem. A při této příležitosti se rozhodl pomoci předčasně narozenému Kubíkovi.

Protektorování pneumatik a jejich vliv na životní prostředí

novinky
10.09. 2020
CO2 je součástí přirozeného procesu. Pouze zvýšená nerovnováha mezi emisemi a vazbou na plyn v posledních desetiletích způsobuje změnu klimatu, takže musíme snížit nebo vyrovnat naše emise CO2. Jak můžete přispět ke snížení emisí CO2 německými pneumatikami Rösler (RODOS a SCHELKMANN)?

Dlouhodobý pronájem přídavného zařízení na VZV se vyplatí

novinky
16.07. 2020
Výroba stojí a je zapotřebí okamžité nápravy přídavného zařízení na vozíku? Potřebujete manipulovat nárazově s atypickém zbožím? Vaše stávající přídavné zařízení je mimo provoz? Tohle vše jsou situace, kdy pronájem přídavných zařízení je řešením problému.

Monitorovací systém tlaku pneumatik MICHELIN MEMS

novinky
17.06. 2020
MICHELIN® přináší systém MEMS®4. Je to výkonný monitorovací nástroj pro pneumatiky a podmínky provozu. Kombinuje funkce boje proti prostojům, inovativní vybavení a bezproblémovou konektivitu pro zvýšení zisku a snížení prostojů tím, že chrání vaše zaměstnance, pneumatiky a vybavení.