Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Bolzoni Auramo otevřela novou továrnu ve Finsku

Bolzoni Auramo otevřela novou továrnu ve Finsku

Auaramo Oy - finská dceřiná společnost a výrobní závod skupiny Bolzoni-Auramo - ohlásila stěhování do nově dokončené budovy. Nově vybudované ředitelství se přestěhovalo 40 km severně od Helsinek do tamní průmyslové oblasti.
Nová továrna je postavena na ploše 5.500 m2 a zaměřuje se na výrobu rozsáhlého sortimentu příslušenství pro manipulační techniku z portfolia Bolzoni. Továrna je vybavena nejmodernějšími výrobními technologiemi a stroji, včetně plazmového řezání, svařování robotem a CNC obrábění. K zaměstnancům bolzoni pak patří ti nejzkušenější pracovníci v oboru. Nový areál je také výborně logisticky umístěn. Je postaven 2 km od hlavní silnice, 40 km od helsinského přístavu a 25 km od helsinského letiště.

"V neustále se měnícím a vyvíjejícím globálním světě zlepší náš nový výrobní závod naši efektivitu, dodací lhůty a také kvalitu výroby, čímž zvýší naší schopnosti poskytnout zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních produktů a umožní nám lépe uspokojit požadavky trhu," říká Roberto Scotti, generální ředitel skupiny Auramo Oy