Úvod / Novinky / Bolzoni Auramo otevřela novou továrnu ve Finsku

Bolzoni Auramo otevřela novou továrnu ve Finsku

Auaramo Oy - finská dceřiná společnost a výrobní závod skupiny Bolzoni-Auramo - ohlásila stěhování do nově dokončené budovy. Nově vybudované ředitelství se přestěhovalo 40 km severně od Helsinek do tamní průmyslové oblasti.
Nová továrna je postavena na ploše 5.500 m2 a zaměřuje se na výrobu rozsáhlého sortimentu příslušenství pro manipulační techniku z portfolia Bolzoni. Továrna je vybavena nejmodernějšími výrobními technologiemi a stroji, včetně plazmového řezání, svařování robotem a CNC obrábění. K zaměstnancům bolzoni pak patří ti nejzkušenější pracovníci v oboru. Nový areál je také výborně logisticky umístěn. Je postaven 2 km od hlavní silnice, 40 km od helsinského přístavu a 25 km od helsinského letiště.

"V neustále se měnícím a vyvíjejícím globálním světě zlepší náš nový výrobní závod naši efektivitu, dodací lhůty a také kvalitu výroby, čímž zvýší naší schopnosti poskytnout zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních produktů a umožní nám lépe uspokojit požadavky trhu," říká Roberto Scotti, generální ředitel skupiny Auramo Oy