Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod / Novinky / Camoplast Solideal koupil pneumatiky značky Cherokee

Camoplast Solideal koupil pneumatiky značky Cherokee

Kanadský Camoplast Solideal, zastupovaný na českém trhu společností Čemat, rozšířil v průběhu ledna svou působnost. Díky plánované akvizici značky Cherokee posiluje své pozice a značka Cherokee bude nadále působit pod centrální značkou Camoplast Solideal.
Kanadský Camoplast Solideal rozšířil v průběhu ledna svou působnost na území Spojených států a oznámil nákup nové značky. 27. Ledna oznámil akvizici pneumatik značky Cherokee. Značka Cherokee provozovala 13 poboček na severu, východě, jihu a ve střední části USA, celkově obchodovala v 19 státech USA. Cherokee Inc. zaměstnávalo 79 lidí, pro které se po akvizici nic nezměnilo a nadále zůstávají zaměstnanci firmy. Pneumatiky Cherokee se po vstupu Camoplastu začlení do portfolia produktu firmy a nově budou vystupovat pod značkou Camoplast Solideal. Více informací k této investici najdete zde.  
cemat.czautor: cemat.cz
zdroj: camoplastsolideal.com