Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Camoplast Solideal se mění na Camso

Camoplast Solideal se mění na Camso

Společnost Camoplast Solideal, globální leader ve výrobě příslušenství pro manipulační a stavební techniku, udělala další krok na cestě ke spojení značek Camoplast a Solideal. Od začátku července 2015 bude společnost nadále vystupovat pod společným názvem CAMSO. V souvislostti se změnou jména společnosti dochází také ke změně firemního designu. Společnost tak dává najevo, že proces slučování značek Camoplast a Solideal, který odstartovala fúze obou firem v roce 2010, udělal další významný krok.
 Změna společnosti pod jednotnou značku CAMSO s sebou nenese změny v zastoupení pro český a slovenský trh. Společnost CAMSO zůstává i nadále výhradně zastupovaná pro obě země společností ČEMAT.

Pro velký náhled videa s titulky, klikněte přímo na nápis youtube v okénku videa nebo použijte tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=kf-otJeQj-M


Změna společnosti na CAMSO nebude náhlá, proces zavádění nové identity obou značek bude probíhat postupně. Jako první dojde k úpravám webu společnosti, ke změně loga, následovat budou také tištěné propagační materiály. Další změny pak budou realizovány do konce roku 2015, kdy bude postupně docházet i k off-line změnám v komunikaci značky. A rokem 2015 změny nekončí. Vzhledem ke globálnímu působení CAMSO je vše rozplánováno na mnohem delší časový úsek. Zákazníci se tak budou nejen v Česku a na Slovensku, ale celosvětově ještě chvíli setkávat souběžně s označením CAMSO i oběma předchozími etablovanými názvy.