Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod / Novinky / Camoplast Solideal uznán jako významný dodavatel Toyoty

Camoplast Solideal uznán jako významný dodavatel Toyoty

Společnosti Camoplast Solideal, přední výrobce pneumatik pro stavební a manipulační techniku, zastupovaného na českém trhu společností ČEMAT z Bohumína, získal od společnosti Toyota cenu Toyota Safety, Enviroment, Quality and Delivery Award za rok 2012.
Cena pro Camoplast byla jednou z osmi cen předaných partnerům Toyoty na letošní konferenci dodavatelů Toyota Industrial Equipment Mfg. Jako dlouholetý a stabilní partner dodává Camoplast Toyotě pneumatiky a kolečka na vysokozdvižné vozíky již 8 let. Již 11 let je zároveň považován za světovou jedničku v oblasti dodavatelů náhradních dílů na trhu s vysokozdvižnými vozíky. Camoplast Solidel byl jediným dodavatelem pneumatik a koleček, který získal od společnosti Toyota cenu Toyota Safety, Enviroment, Quality and Delivery Award za rok 2012.
cemat.czautor: cemat.cz
zdroj: cemat.cz