Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Camoplast Solideal uznán jako významný dodavatel Toyoty

Camoplast Solideal uznán jako významný dodavatel Toyoty

Společnosti Camoplast Solideal, přední výrobce pneumatik pro stavební a manipulační techniku, zastupovaného na českém trhu společností ČEMAT z Bohumína, získal od společnosti Toyota cenu Toyota Safety, Enviroment, Quality and Delivery Award za rok 2012.
Cena pro Camoplast byla jednou z osmi cen předaných partnerům Toyoty na letošní konferenci dodavatelů Toyota Industrial Equipment Mfg. Jako dlouholetý a stabilní partner dodává Camoplast Toyotě pneumatiky a kolečka na vysokozdvižné vozíky již 8 let. Již 11 let je zároveň považován za světovou jedničku v oblasti dodavatelů náhradních dílů na trhu s vysokozdvižnými vozíky. Camoplast Solidel byl jediným dodavatelem pneumatik a koleček, který získal od společnosti Toyota cenu Toyota Safety, Enviroment, Quality and Delivery Award za rok 2012.
autor: cemat.cz
zdroj: cemat.cz