Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod / Novinky / CAMSO získal ocenění Toyota SEQCD

CAMSO získal ocenění Toyota SEQCD

Camso, dříve vystupující pod názvem Camoplast Solideal oznámil, že získal prestižní ocenění SEQCD award,
Ocenění zohledňuje především spolupráci v oblasti dodávek superelastických kol Magnum pro vysokozdvižné vozíky, která najdete také v nabídce ČEMATu. Cena je oceněním pro dodavatele pneumatik, kteří spňují náročná kritéria v oblasti bezpečnosti, životního prostředí, kvality, nákladů a dodávky. Camso je posledních deset let hlavním dodavatelem pneumatik pro manipulační techniku a kol pro vysokozdvižné vozíky ToyotaSpolečnost dodává téměř 90 procent všech pneumatik vysokozdvižných vozíků Toyota, vyrobených v Severní Americe. 

ČEMATdodávaná kompletní sortiment výrobků CAMSO na český a slovenský trh a to včetně včetně oceněných kol Magnum. Kola jsou k dispozici prakticky ve všech rozměrech a také v nešpinící i antistatické verzi. Magnum je považováno ze nejprodávanější kolo pro vysokozdvižné vozíky na světě a získané ocenění jen potvrzuje jeho kvalitu.