Úvod / Novinky / Novinky Camso 2016

Novinky Camso 2016

Společnost Camso, dříve Camoplast Solideal, připravila pro rok 2016 nová superelastická kola a pneumatiky pro smykem řízené nakladače, traktorbagry, kolové nakladače a další stavební stroje. Kola a pneumatiky jsou rozděleny podle prostředí, ve kterém stroje jezdí.

 

První v řadě novinek je pneumatika s názvem SKS 732. Tato pneumatika je určená na měkčí povrchy a do terénu. Vzorek pneumatiky má zakřivený a zúžený design, zaručuje optimální trakci a jízdní stopu. Pneumatika neklouže a drží směr. SKS 732 je první pneumatikou s patentovanou patkou nové generace Impact Guard®. Ta přináší dosud neviděnou ochranu ráfku i bočnice pneumatiky. Podle výsledků testů dělaných výrobcem se SKS 732 může pochlubit ještě vyšší životností než konkurenční prémiové pneumatiky s šípovým R4 dezénem.


Zaujala vás pneumatika? Poptejte nás zde: SKS 732


Druhou z novinek v sortimentu pneumatik na smykem řízené nakladače je Solideal SKS 775. Tato prémiová L5 pneumatika je určená na smíšené a tvrdé povrchy. Je vhodná na povrchy typu štěrk a chodníková dlažba. Pneumatika zvládá vysokou zátěž a je nejlepší volbou pro náročné práce. Maximální životnost  pneumatiky zajišťuje její masivní 50/32 vzorek, který spolu s prémiovou pryžovou směsí použitou při výrobě, zajišťuje maximální životnost pneumatiky a její odolnost proti vnějším vlivům. Také pneumatika SKS 775 využívá všech výhod patentované patky Impact Guard®


Zaujala vás naše nabídka? Poptejte pneumatiku zde: SKS 775


Další z nových pneumatik je odpružené superelastické kolo 793s určené pro práci na smíšených a tvrdých površích. Kolo je maximálně odolné proti defektům má nový moderní design a vylepšený víceúčelový protáhlý vzorek, který chrání kola před poškozením a zlepšuje kvalitu jízdy. Výhodou použití superelastických kol na smykem řízeném nakladači je to, že ráfky je potřeba pořídit jen jednou. Dále už uživatel mění pouze kola. I tyto nová kola výrobce testoval a výsledky takových testů říkají, že tato kola mají o 40% vyšší životnost běhounu než konkurenční pneumatiky stejného typu.


Je pro vás superelastické kolo zajímavé? Chcete vědět více? Zeptejte se nás zde: SKS 793S


Další novinkou pro rok 2016 jsou pneumatiky BHL 753, které jsou určeny pro rýpadlo-nakladače (traktorbagry) a jejich název nahrazuje původně používanou zkratku BHZ. Pneumatiky BHL 753 nabízí dlouhou životnost a odolnost v kombinaci s pohodlím strojníka. BHL 753 byly navrženy tak, aby co nejvíce tlumily vibrace přenášené do kabiny. Pneumatiky mají také dobrou trakci. Pravidelnému sjíždění napomáhá naprosto plochý, unikátně nesouměrný dezén a nesměrový vzorek dezénu s hlubokými a úzkými drážkami slouží  proti propíchnutí.


Nejste si jisti, zda by vám BHL 753 vyhovovala? Zeptejte se nás zde: BHL 753


Novinkou pro rok 2016 je taktéž Solideal WEX, pneumatika střední třídy pro osmikolové bagry, vhodná též pro kolová rýpadla a jiné menší stroje. Zdokonalená ochrana bočnic vylepšuje stabilitu a odolnost proti průrazům a průpichům. Životnost pneumatiky je prodloužena díky robustní kostře. Hluboký vzorek spolu s vylepšenou pryžovou směsí nabízí vynikající trakci v mimosilničních aplikacích. 
 


Chcete se o pneumatice wex dozvědět více? Podívejte se zde: wex

 
Poslední z novinek pro rok 2016 je výkonná a velmi odolná pneumatika TM R4, která nabízí unikátní schodovitý vzorek typu „Hauler“. Je výbornou volbou pro kompaktní kolové nakladače a teleskopické nakladače. Pneumatika je vysokoplátnová a její mimořádná odolnost jí předurčuje k využití i do těch nejnáročnějších off-road aplikací při bezkonkurenční výdrži a skvělé trakci. Vylepšený běhoun a kónický dezén boční strany zajišťují stabilní jízdu v náročném terénu.


Zajímávás více pneumatika TM R4? Zeptejte se zde: TM R4

ČEMATautor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT