Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod / Novinky / ČEMAT na Camso Experience

ČEMAT na Camso Experience

S nadšením jsme využili pozvání na Camso Experience v Barceloně. Čekaly nás 3 dny plné intenzivních zážitků, 13 zbrusu nových pneumatik a z toho například 5 vylepšených radiálních pneumatik vyrobených pro kompaktní nakladače a teleskopické manipulátory.
Společnost Camso, dříve Camoplast Solideal, spustila v katalánské Barceloně první akci Road Free European z edice Camso Experience. S nadšením jsme využili jejich pozvání. Během tří dnů zde uvedla své nejnovější produkty, prezentace o výrobě a službách. Vyzkoušeli jsme si možnost zkušební jízdy, týmové aktivity a další interaktivní výukové aktivity. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací a získali cenné zkušenosti.


Michaela Krestováautor: Michaela Krestová
zdroj: ČEMAT, CAMSO