Úvod / Novinky / ČEMAT obohatil portfolio o značku KAB

ČEMAT obohatil portfolio o značku KAB

ČEMAT, leader v dodávání příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České republice i na Slovensku, dále rozšiřuje své portfolio. Novinkou v nabídce firmy se stanou od prosince 2014 sedačky KAB. Počínaje prosincem tak ČEMAT rozšiřuje svoji nabídku o řadu prémiových sedaček nejvyšší kvality.
Čemat nabízí ucelenou kolekci sedaček značky KAB určenou pro stavební a zemědělskou techniku. Ve svém portfoliu nabízí několik sedaček na traktorbagry a minibagry společně se sedačkami určenými speciálně pro zemědělské stroje.

„Sedačky KAB se vyznačují vynikajícím dílenským zpracováním při použití těch nejmodernějších materiálů. Dlouho jsme hledali značku sedaček, která by mohla doplnit námi už nabízený sortiment sedaček pro manipulační a stavební techniku. Až KAB splnil naše vysoké nároky na kvalitu v porovnání s přijatelnou cenou,“ upřesnil Martin Křístek, produktový manažer firmy ČEMAT.

Firma KAB se dlouhodobě specializuje na židle a sedačky určené pro povolání, kde je správné usazení mimořádně důležité. Její sedačky najdeme v zemědělských a lesnických strojích i v těžké technice. Ve svém portfoliu má firma specializovaná sedadla pro jednotlivá průmyslová odvětví. Najdeme v něm ucelenou řadu sedaček pro lesnictví, zemědělství, logistický průmysl, stavebnictví nebo také důlní průmysl. Sedačky značky KAB jsou dodávány do prvovýroby takových firem jako je Volvo nebo Liebherr.

„Jsem rád, že naše portfolio doplnily produkty prémiové kvality, přitom za cenu přijatelnou pro českého zákazníka,“ doplnil Michal Džupin, výkonný ředitel společnosti ČEMAT

Všechny sedačky KAB jsou odpružené a díky své konstrukci nabízí maximální ochranu obsluhy stroje proti vibracím. Testy v laboratoři potvrdily, že sedačky KAB nabízí až 70% eliminaci vibrací vznikajících činností stroje. Vedle eliminace vibrací nabízí sedačky také celou řadu funkcí přímo souvisejících s komfortem při řízení a bezpečností provozu. Samozřejmostí je možnost ovlivnit sklon zádové opěrky a výšku sedačky. Sedačky nabízí vynikající oporu beder a jsou anatomicky tvarované tak, aby zajistily pohodlí řidiče při dodržení ergonomie správného sezení.
U všech sedaček značky KAB je možné volit manuálně výši zdvihu, která začíná na 70 mm. S vyšší řadou sedaček je možné nastavit nejen výši sedačky, ale také její sklon. U vybraných typů sedaček KAB je obojí možné ovládat elektronicky. U nejvyšší řady sedaček třídy Deluxe dosahuje možná výška zdvihu sedadla až 100 mm. Nosnost sedaček se pohybuje od 50 po 120 kilogramů.
Všechny sedačky je možné doplnit řadou doplňujících prvků počínaje bezpečnostními pásy přes područky a konče elektronickým nastavením sklonu zádové opěrky. Výrobce KAB klade vždy důraz na co nejvyšší komfort pro obsluhu strojů.