Úvod / Novinky / ČEMAT spojil své síly s Michelin

ČEMAT spojil své síly s Michelin

ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České republice i na Slovensku, a francouzský koncern Michelin uzavřeli smlouvu o spolupráci a výhradním zastoupení značky Michelin pro Českou a Slovenskou republiku. ČEMAT pokryje nabídku Michelin v segmentu OTR pneumatik, pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a některých stavebních pneumatik.
Počínaje listopadem ČEMAT nabízí nejen pneumatiky dosavadních renomovaných značek, ale nově také ve výhradním zastoupení prémiové pneumatiky značky Michelin.

„Filozofií naší firmy je poskytovat ty nejvyšší standardy v oblasti manipulační a stavební techniky. Naši zákazníci vědí, že stabilně zastupujeme ty nejlepší světové značky a nabízíme ke každému segmentu výrobků vždy poradenství i služby a servis odpovídající kvality. Spojení naší firmy s tak prestižním jménem jako je Michelin je pro nás závazkem a výzvou udržet ty nejvyšší standardy v dodávkách zboží našim zákazníkům i přidaných služeb. To vše nyní v souvislosti s nabídkou Michelin budeme rozvíjet a dále zlepšovat.“ uvedl Michal Džupin, výkonný ředitel ČEMAT trading, spol.s.r.o.

„Věříme, že ČEMAT bude silným, stabilním a dlouhodobým partnerem naší společnosti. Jsme rádi, že jsme se v ČEMATu setkali s týmem profesionálů, kteří vítají rozšíření portfolia produktů, a těší nás, že máme na českém a slovenském trhu tak silného partnera,“ komentoval Piotr Wlodarczak, Commercial Director Earthmover and Industrial Tyres Michelin Europe Central North

ČEMAT uvede v prvé řadě na trh pneumatiky Michelin určené pro těžkotonážní vysokozdvižné vozíky, dále pneumatiky pro kontejnerové manipulátory, nakladače, kloubové dempry, pevné dempry a jeřáby. V nabídce se objeví celá škála pneumatik s běhounem určeným do specifických podmínek a svými vlastnostmi vhodnými pro různé aplikace zejména v těžkých provozních podmínkách. Nabídka OTR se zaměří na radiální OTR pneumatiky, které se, v případě Michelin, vyznačují tou nejvyšší kvalitou materiálů a inovativních technologií použitých při výrobě samotné pneumatiky.

„Portfolio naší nabídky se rozšíří a významně obohatí zařazením značky Michelin. Můžeme říci, že naše nabídka nyní pokrývá celou škálu pneumatik pro všechny typy vozíků a strojů. Naši zákazníci v ní naleznou kromě standardních pneumatik také prémiové pneumatiky světových značek a nově i nejvyšší kvalitu v oblasti pneumatikářského průmyslu, reprezentovanou značkou Michelin,“ upřesnil Ivo Kopečný, obchodní ředitel ČEMAT.

ČEMAT má v zastoupení 10 mezinárodně uznávaných značek, Michelin bude v pořadí jedenáctou značkou v portfoliu společnosti. Spolupráce obou firem navazuje na již úspěšnou jednorázovou spolupráci v oblasti distribuce pneumatik v roce 2007.

   


Pro více informací prosím kontaktujte:
ČEMAT trading, spol. s r.o.
Čs. armády 184, 735 51 Bohumín

Mgr. Tereza Hlaváčová
Marketingový manager

Email: hlavacova@cemat.cz
Tel: + 420 605 200 233