Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Charitativní akce pro Kubíka z Bohumína

Charitativní akce pro Kubíka z Bohumína

Náš „Čemaťácký“ kolega a fotbalista Jaroslav Kubinski se definitivně rozloučil s fotbalem. A při této příležitosti se rozhodl pomoci předčasně narozenému Kubíkovi.
V sobotu 19. června si Jarda Kubinski zahrál svůj poslední zápasu a uzavřel tak bohatou kariéru, během níž se zapsal mezi bohumínské fotbalové legendy. A při této příležitosti se rozhodl, že akce bude mít charitativní podtext a pomůže tak předčasně narozenémi Kubíkovi z Bohumína, na jehož rehabilitaci se vybíralo vstupné i dary sponzorů.

„Chtěl jsem, aby ten zápas nebyl jenom o legraci, zábavě a o tom, že si pak společně dáme pivo, ale aby i někomu pomohl. Když jsem se dozvěděl o životním osudu Kubíka z Bohumína, který se narodil hodně předčasně, dlouho sváděl boj o holý život a ponese si nadále trvalé následky, měl jsem jasno. Všechny finance, které se podaří vybrat, chceme věnovat na jeho rehabilitaci,“ uvedl Jarda Kubinski. (zdroj denik.cz)

Jsme nesmírně rádi, že v řadách našich zaměstnanců jsou takoví srdcaři. I naše společnost se tak rozhodla pomoci darem ve výši 10.000 Kč. Kubíku, drž se!
 


zavřít
Uzavření skladu
Nejaky obsah jakýkoli