Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Dárek k nákupu 4 ks pneu GRI

Dárek k nákupu 4 ks pneu GRI

Plánujete na podzim pořídit nové pneumatiky pro svůj stavebním stroj? Tak kupte u nás do 30.listopadu 2022 stavební pneumatiky GRI a dostanete k nákupu jako DÁREK voděodolný reproduktor JBL GO 3.


PODMÍNKY AKCE
• DÁREK je k nákupu 4ks jakýchkoli pneu značky GRI v min. celkové hodnotě 20 000 Kč bez DPH (obě podmínky musí být splněny)
• akce platí pouze na modely GRI od 1.9. – 30.11. 2022 nebo do rozdání zásob.
• 1 ks na fakturu


Nakupte přímo na eshopu (pouze pro B2B zákazníky) nebo s poptávkou kontaktujte svého obchodního zástupce či produktového manažera – blazek@cemat.cz, mob.: +420 603 883 209

GRI je předním výrobcem speciálních pneumatik na Srí Lance s pobočkami v 9 zemích a prodejem ve více než 50 zemích po celém světě. Vyrábí vysoce výkonné pneumatiky pro zemědělství, stavebnictví a manipulační techniku.

Výrobce dodává vysoce kvalitní speciální pneumatiky, které jsou vyrobeny udržitelným způsobem z čistého přírodního kaučuku, z vyspělých výrobních závodů na Srí Lance. GRI továrna je největší na Srí Lance, kde se vyrábějí průmyslové pneumatiky, a první, která vyrábí radiální zemědělské pneumatiky. Technologické inovace, technická síla a provozní dokonalost poháněly GRI rychlým růstem, aby se staly lídrem v oblasti specializovaných pneumatik.