Úvod / Novinky / Dlouhodobý pronájem přídavného zařízení na VZV se vyplatí

Dlouhodobý pronájem přídavného zařízení na VZV se vyplatí

Výroba stojí a je zapotřebí okamžité nápravy přídavného zařízení na vozíku? Potřebujete manipulovat nárazově s atypickém zbožím? Vaše stávající přídavné zařízení je mimo provoz? Tohle vše jsou situace, kdy pronájem přídavných zařízení je řešením problému.

Součástí služeb Čematu je také poskytování dlouhodobého i krátkodobého pronájmu přídavných zařízení pro manipulační techniku. V nabídce je vše od čelistí na balíky či role, pozicionéry vidlic, otočné nosiče až po vícepaletové manipulátory vhodné například pro překladiště.

Snažíme se co nejvíce vyhovět potřebám zákazníka. Proč si vybrat pronájem přídavného zařízení?

  • náklady jednodušší, než při pořízení
  • záruka po celou dobu zapůjčení
  • řešení nestandartních manipulací
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé zápůjčky
  • samozřejmostí je naše poradenství – podle konkrétního provozu vybereme vhodnou techniku

Díky údržbě, která je součástí nabízených služeb, se nemusíte starat o pravidelnou údržbu ani technické kontroly přídavného zařízení. V případě poruchy, Vám poskytneme odpovídající náhradu, aby nedošlo k žádnému provoznímu výpadku. O to vše se za Vás postaráme.


Další výhodou dlouhodobého pronájmu je, že veškeré náklady jsou plně daňově uznatelné. Není nutné zbytečně zatěžovat firmu velkou počáteční investicí na pořízení vlastní techniky, o kterou se následně budete muset starat. Již od prvního dne pronájmu přesně víte, jaké jsou náklady daného zařízení a žádné další výdaje Vás nepřekvapí.

Po uplynutí smluvené doby pronájmu, Vám zařízení nabídneme k odkoupení, nebo se domluvíme na pokračování pronájmu a výměně zařízení za nové.
Svěrací zařízeníVícepaletové zařízeníZařízení na balíky