Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Eltor EVO - ve znamení rEVOluce.

Eltor EVO - ve znamení rEVOluce.

Novinka v sortimentu superelastických kol vylepšená prakticky ve všech směrech. Zcela nové a unikátní kolo, které zajistí vašemu vozíku ty nejlepší jízdní vlastnosti. Osvědčený výrobce kol, italská značka Marangoni, inovativní design a vynikající jízdní vlastnostmi - to je EVO. Vyzkoušejte i vy tuto novinku!
 


  • Vylepšená prakticky ve všech parameterech ovlivňujících výkon a produktivitu
  • Nižší valívý odpor a snížení spotřeby
  • o 15% snížená produkce vnitřního tepla
  • Ve srovnání s podobnými koly dané třídy má vyšší vrstvu ke sjetí a tím výrazně vyšší životnost, v řádu až o 10%
  • Vyrobena ze speciálně odolné pryžové směsi
  • Hustší vzorek s novou strukturou pdoprující jízdní vlastnosti a zejména trakci
  • K dispozici standardní verze, také v nešpinící verzi a ve verzi quick
 


Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo jděte na stránky produktu zde, kde jej můžete přímo poptat.