Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Mobilní aplikace Bolzoni

Mobilní aplikace Bolzoni

Skupina Bolzoni - Auramo – Meyer (BAM) připravila pro své zákazníky a partnery novou mobilní aplikaci. Jedná se o praktickou aplikaci speciálně navrženou tak, aby podpořila zákazníky a partnery při jednáních a konzultacích týkajících se hydraulických přídavných zařízení.

Aplikace umožňuje rychlý a snadný přístup k technickým datům a vlastnostem produktů, foto galerii a brožurám.


Kalkulátor zbytkové nosnosti umožňuje zjistit vhodnou kombinaci vysokozdvižného vozíku a přídavného zařízení pro požadovanou manipulaci.
Unikátním nástrojem jsou tzv. Worksheets, zahrnující veškeré klíčové prvky pro výběr vhodného přídavného zařízení: typ nákladu, rozměry, pracovní podmínky atd.
Specifické Poptávkové formuláře umožňuji rychlé odeslání poptávky přímo Bolzoni a jsou uloženy v aplikaci.

Hlavními vlastnostmi aplikace jsou: 
  • široký výběr produktů
  • jednoduché a intuitivní hledání vhodného zařízení podle uživatelem zadaných kritérií
  • aplikace je vhodná pro jakýkoli běžný mobilní operační systém - IOS, Adroid, Windows, Blackberry
  • aplikace nemá žádné dodatečné nároky na mobilní zařízení nebo software
  • aplikaci je zdarma

Vyberte odkaz pro stažení dle zařízení, kam si přejete aplikaci nainstalovat.

nebo použijte tento QR kód: 


Užijte si novou BAM Mobile aplikaci!