Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Monitorovací systém tlaku pneumatik MICHELIN MEMS

Monitorovací systém tlaku pneumatik MICHELIN MEMS

MICHELIN® přináší systém MEMS®4. Je to výkonný monitorovací nástroj pro pneumatiky a podmínky provozu. Kombinuje funkce boje proti prostojům, inovativní vybavení a bezproblémovou konektivitu pro zvýšení zisku a snížení prostojů tím, že chrání vaše zaměstnance, pneumatiky a vybavení.

MEMS®4 JE NAVRŽEN:

Posílit bezpečnost
Proveďte vzdálené kontroly tlaku z jakéhokoli počítače nebo připojeného zařízení a využívejte výstrahy tlaku a teploty, abyste předešli incidentům a chránili personál.

Zvýšení produktivity
Odstraňte zbytečné zastávky: Udržujte svůj stroj na cestách s optimalizací cyklu, kontinuitou provozu a menším počtem neplánovaných zastávek údržby.

Ušetřete na rozpočtu
Ušetřete čas a peníze: Zkontrolujte stav pneumatik z kontrolní místnosti, abyste ušetřili zdroje, snížili prostoje a prodloužili životnost pneumatik snížením předčasných poruch. Buďte připraveni rychle a efektivně servisovat pneumatiky díky neustálému sledování tlaku, teploty a lokace stroje. 

Kompletní monitorovací nástroj pro pneumatiky a podmínky použití

Funkce
Chraňte svůj vozový park a sledujte své pneumatiky pomocí TPMS, GPS a akcelerometrů.

Zařízení
Vybavte svůj vozový park senzory, transceivery, anténami, mobilním reportováním dat a čtečkou RFID, které se všechny připojují k webové softwarové platformě.

Připojení
Bezproblémová integrace vaší technologie s výstrahami v reálném čase přístupnými z notebooků, tabletů a chytrých telefonů, které se mohou přizpůsobit všem konfiguracím sítě.