Úvod / Novinky / MSE Forks se mění na Meijer Handling Solutions

MSE Forks se mění na Meijer Handling Solutions

Na začátku února oznámila společnost MSE Forks, že dochází ke změně loga a názvu společnosti. Z MSE Forks je nyní Meijer Handling Solutions - výhradní zastoupení pro ČR i SR zůstává ČEMATu.
Podle vyjádření zástupců Meijer Handling Solution vystihuje nový název daleko lépe to, co společnost dělá. Meijer Handling Solution známý svými unikátními řešeními v oblasti bezpaletové manipulace a speciálních situací v logistice tak reflektuje vývoj jakým si společnost prošla za posledních několik let. Nový název na rozdíl od názvu starého zastřešuje celková řešení v oblasti manipulační techniky, které Meijer v rámci svého sortimentu nabízí a neomezuje vnímání společnosti jen na jeden specifický produkt. Součástí změny jména společnosti je i změna loga, které zachycuje nový název v kaligrafické podobě. Název firmy je pevnou součástí nového loga.
V rámci působení Meijer Handling Solutions na Českém a Slovenském trhu nedochází kromě oznámení nového loga a jména k žádným dalším zásadním změnám. I nadále zůstává společnost ve výhradním zastoupení ČEMATu, předního distributora příslušenství k manipulační a stavební technice v České republice i na Slovensku. ČEMAT bude i nadále nabízet teleskopické vidlice určené pro vysokozdvižné vozíky, známé pod obchodním názvem KOOI-REACHFORKS®, stejně jako komplexní výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českém a slovenském trhu, samozřejmě s veškerou technickou podporou a servisem.
 


ČEMATautor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT, Meijer Hadling Solutions