Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / MSE Forks se mění na Meijer Handling Solutions

MSE Forks se mění na Meijer Handling Solutions

Na začátku února oznámila společnost MSE Forks, že dochází ke změně loga a názvu společnosti. Z MSE Forks je nyní Meijer Handling Solutions - výhradní zastoupení pro ČR i SR zůstává ČEMATu.
Podle vyjádření zástupců Meijer Handling Solution vystihuje nový název daleko lépe to, co společnost dělá. Meijer Handling Solution známý svými unikátními řešeními v oblasti bezpaletové manipulace a speciálních situací v logistice tak reflektuje vývoj jakým si společnost prošla za posledních několik let. Nový název na rozdíl od názvu starého zastřešuje celková řešení v oblasti manipulační techniky, které Meijer v rámci svého sortimentu nabízí a neomezuje vnímání společnosti jen na jeden specifický produkt. Součástí změny jména společnosti je i změna loga, které zachycuje nový název v kaligrafické podobě. Název firmy je pevnou součástí nového loga.
V rámci působení Meijer Handling Solutions na Českém a Slovenském trhu nedochází kromě oznámení nového loga a jména k žádným dalším zásadním změnám. I nadále zůstává společnost ve výhradním zastoupení ČEMATu, předního distributora příslušenství k manipulační a stavební technice v České republice i na Slovensku. ČEMAT bude i nadále nabízet teleskopické vidlice určené pro vysokozdvižné vozíky, známé pod obchodním názvem KOOI-REACHFORKS®, stejně jako komplexní výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českém a slovenském trhu, samozřejmě s veškerou technickou podporou a servisem.
 


autor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT, Meijer Hadling Solutions