Úvod / Novinky / Nové produkty v Meijer Handling Solutions

Nové produkty v Meijer Handling Solutions

Přeloženo z https://www.forkliftaction.com/news/newsdisplay.aspx?nwid=20760&nwtype=413&counter=yes&usid=24108&neid=882
NOVÉ PRODUKTY MEIJER HANDLING SOLUTIONS

 
V mnoha provozech, například v potravinářských nebo farmaceutických společnostech, si nemůžete dovolit použití dřevěných palet v důsledku hygienických omezení nebo rizicích kontaminace. Analýza rizik a kritické kontrolní body (HACCP), správné výrobní praxe (GMP) a další pokyny a předpisy zavedené Federálním úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) mají za úkol chránit veřejné zdraví. Co udělat, aby bylo vyhověno zákonům?
 
Meijer Handling Solutions kolekce produktů KOOI-Systems nyní zahrnuje samostatné stacionární systémy "Push / Pull" (SPI). Systémy SPI poskytují vysoce efektivní a nízko nákladový způsob přenosu materiálu či zboží z jednoho nosiče na druhý. Obzvláště důležité je udržování dřevěných palet mimo dosah hygienicky čistých prostor, kde by jinak došlo k porušení hygienických předpisů. SPI se používá k přepravě zboží z jednoho nosiče nákladu do jiného v rámci čisté místnosti, kde (jak už bylo zmíněno) není povoleno dřevo kvůli hygienickým předpisům. Tato kompaktní jednotka poskytuje příznivé vlastnosti hydraulické přítlačné / tažné nástavby (pro manipulaci s prokluzovými listy), bez přídavných nákladů vyhrazeného vysokozdvižného vozíku a dalšího operátora. To šetří peníze, současně zvyšuje efektivitu a pomáhá omezovat rizika kontaminace. Materiál či zboží lze jednoduše vytáhnout z jedné palety na druhou. Jemné zatížení je bezpečně přenášeno bez rizik často spojených s upínáním nebo tlačením. To snižuje náklady na poškození výrobku a náklady na opětovné balení.
 
 
SPI w / Rotace: Jedním z nejnovějších zařízení je jednotka, která byla kombinována s rotujícím výtahovým stolem, který nabízí kompaktní, prostorově úspornou zátěžovou stanici, která umožňuje obsluze vysokozdvižného vozíku zůstat sedět v kabině během celého, rychlého a snadného přenosu. Jednotka je umístěna před malými dveřmi, které spojují prostor čisté místnosti se skly hotových výrobků. SPI vytáhne nákladovou plošinu z palety čisté místnosti a přesune ji na odchozí přepravní paletu. Jednotka se potom otáčí o 180 °, což umožňuje vysokozdvižnému vozíku vyzdvihnout naloženou paletu pro přepravu do skladu. To umožňuje, aby zařízení a palety v čistých prostorách zůstaly izolovány od vnějšího kontaktu, čímž se sníží riziko kontaminace pro provoz. Přínosy ze zvýšené bezpečnosti, rychlých přenosových cyklů a úspor místa přispívají ke snížení nákladů pro koncového uživatele.

  
KOOI-ROLLERFORKS® / Push-Pull s možností volby polohy vidlice
 
ROLLERFORKS® Push-Pulls kombinují výhody úspory nákladů ROLLERFORKS® spolu s osvědčenou technologií push-pull, která vytváří revoluční řešení pro manipulaci s paletami. Konečným výsledkem je jednotka, která překonává běžné jednotky push-pull a současně nabízí nižší náklady na údržbu. Kombinovaná jednotka je zvláště výhodná pro operace s vykládáním zboží. ROLLERFORKS® umožňuje rychlou a snadnou manipulaci a přemístění paletového zboží s podlahovým zatížením, což znamená, že hydraulická část nástavce je potřebná pouze pro oddělení dvojitého skládaného zatížení nebo pro odstranění zatížení z palety. 

Tyto kombinované funkce zkracují doby cyklu manipulace, které překonávají jiné tlačné zatížení. Je také snadné používat a udržovat nízké náklady na chod stroje, i když mechanizmus pantografu se zatím nepoužívá tak často jako standardní push / pull.
 
 
KOOI-ROLLERFORKS® / Push-Pull poskytuje koncovým uživatelům všestrannost. Dokáže zpracovat materiál zatížený skluzem, ale také může být použit pro běžnou manipulaci s paletami. To znamená, že vysokozdvižný vozík nemusí být určen pouze pro jednu operaci.
 
Nejnovější vylepšení šetří náklady a zahrnuje volitelné polohování vidlic. Umístění hydraulické vidlice umožňuje obsluze rychle seřizovat roztažení vidlí pro snadný vstup do různých paletových palet nebo pro podporu zatížení skluzem s rozdílnými konstrukcemi stohů výrobku Rollerforks® Push-Pull s hydraulickým nastavením vidlí. Toto nastavení umožňuje optimální zatížení pro bezpečnou přepravu v rámci skladu. Univerzálnost polohování vidlí nejen šetří čas, ale také pomáhá snížit náklady na poškození výrobku a opětovné zabalení.


Pro více informací kontaktujte našeho produktového manažera:

Michal Maslovský
mobil: +420 732 925 362
telefon: +420 596 092 326
e-mail: maslovsky@cemat.cz