Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Pneumatiky MA03 na mobilním jeřábu

Pneumatiky MA03 na mobilním jeřábu

O tom, jak je možné použít s úspěchem pneumatiky Magna v případě mobilních jeřábů se přesvědčili ve Švýcarsku.
Takto obutý jeřáb značky Liebherr jezdí na pneumatikách MA03 445 / 95R25 (16.00R25). 

Jeřáb je součástí flotily Senn AG, velké švýcarské firmy pracující v oblasti ocelových a kovových konstrukcí, ve výrobnách plechů a oceli, agregátů, mobilních jeřábů a dopravy.


Magna MA03 je radiální pneumatika určená speciálně pro mobilní jeřáby, pro optimální odolnost vůči proříznutí, oděru a přehřátí. Spolu s vysokými kapacitami zatížení při vysoké rychlosti a stabilitě. 

Více informací najdete zde