Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod / Novinky / Prémiová superelastická kola Marangoni E5 - vhodné řešení do náročného terénu i podmínek

Prémiová superelastická kola Marangoni E5 - vhodné řešení do náročného terénu i podmínek

Superelastická kola Margoni E5 jsou vynikající pro své jízdní vlastnosti na nezpevněném, vlhkém a extrémním povrchu. V nabídce Čematu se pohybují již více než 10 let a umožňují řešit náročné aplikace a často i velmi protichůdné požadavky.
Marangoni E5 se jako jediná superelastická kola na trhu hodí i na špatný povrch. Nezpevněné plochy, pravidelné přejezdy přes nerovnosti jakými jsou prahy, kolejnice, dokonce i provoz ve vlhkém prostředí nebo na sněhu.

Hlavní výhody Marangoni E5: 

  • vynikající jízdní vlastnosti na nezpevněném povrchu
  • běhoun kola optimalizován pro použití ve vlhkém prostředí
  • vhodné pro vozíky využívající přídavná zařízení
  • vhodné také na sníh
  • vysoká životnost
  • rovnoměrné sjíždění díky použití speciálních segmentů vzorku
  • kompaktní konstrukce
  • vysoká pružnost a stabilita
Portfolio E5 zahrnuje všechny běžně dostupné rozměry, v černém i nešpinícím provedení, kola jsou také v antistatické verzi. 

Výhodou kol Marangoni E5 oproti jiným typům srovnatelných pneumatik, je také použití speciálních spojovacích segmentů na bocích vzorku gumy. Díky zpevňujícím segmentům je kolo celkově celistvější a pevnější v běhounové části kola. Jako jediná kola ve své kategorii využívá typ E5 na zpevnění patky kola kovové prstence místo běžně používaných drátů. Při výrobě pneumatik je také využívána prémiová gumová směs

Kola Marangoni E5 jsou využívána v prvovýrobě takových firem, jakými jsou Toyota nebo Jungheinrich, do jejichž italských závodů je Marangoni E5 exkluzivně dodávána přímo italským závodem.


Pro postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Lukáš Blažek

mobil: +420 603 883 209
telefon: +420 596 092 322
e-mail: blazek@cemat.cz