Úvod / Novinky / Nabízíme sedačky KAB pro stavební stroje

Nabízíme sedačky KAB pro stavební stroje

KAB seating, to je kompletní sortiment sedadel, náhradních dílů a příslušenství pro stroje stavební i manipulační techniky.

Zkraje tohoto roku jsme absolvovali školení na produktové novinky značky KAB Seating, kterou výhradně zastupujeme už od roku 2015. Abychom mohli poskytovat to nejlepší odborné poradenství musíme se stále vzdělávat. Školení proběhlo v centrále společnosti C.I.E.B. v Brandýse n. Orlicí, která pro KAB vyrábí v ČR ocelové skelety sedadel, kompletace pak probíhá ve Velké Británii.

Sedačky firmy KAB najdeme téměř ve všech zemědělských a lesnických strojích i v těžké technice. Ve svém portfoliu má firma specializovaná sedadla pro jednotlivá průmyslová odvětví. Najdeme v něm ucelenou řadu sedaček pro lesnictví, zemědělství, logistický průmysl, stavebnictví nebo také důlní průmysl. 

Sedačky KAB jsou odpružené a díky své konstrukci nabízí maximální ochranu obsluhy stroje proti vibracím. Testy v laboratoři potvrdily, že sedačky KAB nabízí až 70 % eliminaci vibrací vznikajících činností stroje. Další výhodou je možnost ovlivnit sklon zádové opěrky a výšku sedačky. Sedačky nabízí vynikající oporu beder a jsou anatomicky tvarované tak, aby zajistily pohodlí řidiče při dodržení ergonomie správného sezení. 

KAB ve svém portfoliu nabízí také neodpružené modely série Pan. Ty jsou díky své vodotěsné vinylové struktuře a odvodňovacím kanálkům ideální na stroje vystavované náročným povětrnostním podmínkám.


Pro bližší informace o tom, jaká sedačka bude vyhovovat právě vám, kontaktujte našeho produktového manažera.

Martin Kvapulinský, email: kvapulinsky@cemat.cz
 zavřít
Humanitární pomoc - ČEMAT
Nejaky obsah jakýkoli