Úvod / Novinky / Solideal AIR 561 pro letištní tahače a další vozidla

Solideal AIR 561 pro letištní tahače a další vozidla

Charakteristický vzor žebrovaného běhounu Solideal AIR 561 minimalizuje vibrace způsobené nerovnoměrným opotřebením a umožňuje hladkou rovnou jízdu bez nežádoucího vlnění, což je důležitá výzva při provozu na letištích. Poskytuje větší stabilitu, zajišťuje vyšší pohodlí obsluhy a životnost pneumatiky.

Letištní mechanizace zahrnuje několik speciálních vozidel. Od těch, které letouny tahají, přes vykládku a nakládku zavazadel, jídla, pasažérů, kontrolu motorů až po externí klimatizaci, která v řádu minut vytopí celou kabinu.

Běžná letadla jako Boeing 737 a menší stroje obsluhují velké tahače s několika přívěsnými vozíky. Na vykládku a nakládku jednoho takového stroje je třeba až šesti nakladačů. Do větších letadel (Boeing 767, 777, atp.) a do airbusů se zavazadla nakládají už v přepravních kontejnerech, které se převážejí také na vozících, ale do letadel jsou nakládány pomocí nakladače se zdvižnými plošinami.

Opotřebení a životnost pneumatik pro takto vytížená letištní vozidla jsou tedy klíčová. Výrobce pneumatik CAMSO (původně Camoplast Solideal) proto vyvinul speciální model vzduchové pneumatiky AIR 561, která je přesně navržena do provozu jakým jsou letištní a jiné velké plochy s velkým vytížením.
 


Charakteristický vzor žebrovaného běhounu Solideal AIR 561 minimalizuje vibrace způsobené nerovnoměrným opotřebením, což je důležitá výzva při provozu na letištích. Poskytuje větší stabilitu, zajišťuje vyšší pohodlí obsluhy a životnost pneumatik. Její energeticky účinná pryžová směs pomáhá snižovat opotřebení a valivý odpor, zatímco její jedinečný design „oka s lamelami“ zvyšuje trakci za podmínek nízké přilnavosti.

Nabízíme nejrůznější řešení pneumatik pro náročné a několika směnné provozy. Podívejte se na naši nabídku a najděte ten správný model v našem online konfigurátoru nebo kontaktuje našeho produktového manažera s dotazem.Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.