Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× Vezměte na vědomí, že udělením souhlasu s aktivací cookies můžete (v závislosti na typu a funkčnosti jednotlivých cookies) nám a/nebo našim panterům umožnit následující procesy zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb. Povolujete
Úvod / Novinky / Tisková zpráva: Zástupce firmy ČEMAT byl zvolen do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru

Tisková zpráva: Zástupce firmy ČEMAT byl zvolen do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru

Manažerka školícího centra ČEMAT Mgr. Ivana Seberová, byla nově zvolena do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru jako zástupkyně firmy ČEMAT. Jmenování proběhlo při zasedání výkonné rady konané 14. května 2013 v Ostravě, při kterém byli jmenováni noví členové výkonné rady i do dozorčí rady.
Občanské sdružení BTKlastr se zaměřuje na koordinaci a posilování spolupráce technologického výzkumu soustředěného do Moravskoslezského kraje a navazuje také na poslání a činnosti České technologické platformy bezpečnosti průmyslu (CZ-TPIS). Úkolem sedmičlenné výkonné rady je realizovat poslání a cíle klastru. Jedná se především o přilákání nových příležitostí do Moravskoslezského regionu a podporu a realizaci vědecko-technických záměrů v oblasti bezpečnosti průmyslu.

Společnost ČEMAT je sponzorujícím a aktivním členem obou těchto platforem včetně partnerského projektu Safety Agent.

Více na www.cemat.cz a www.skolici-centrum.eu

cemat.czautor: cemat.cz
zdroj: cemat.cz