Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Tisková zpráva: Zástupce firmy ČEMAT byl zvolen do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru

Tisková zpráva: Zástupce firmy ČEMAT byl zvolen do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru

Manažerka školícího centra ČEMAT Mgr. Ivana Seberová, byla nově zvolena do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru jako zástupkyně firmy ČEMAT. Jmenování proběhlo při zasedání výkonné rady konané 14. května 2013 v Ostravě, při kterém byli jmenováni noví členové výkonné rady i do dozorčí rady.
Občanské sdružení BTKlastr se zaměřuje na koordinaci a posilování spolupráce technologického výzkumu soustředěného do Moravskoslezského kraje a navazuje také na poslání a činnosti České technologické platformy bezpečnosti průmyslu (CZ-TPIS). Úkolem sedmičlenné výkonné rady je realizovat poslání a cíle klastru. Jedná se především o přilákání nových příležitostí do Moravskoslezského regionu a podporu a realizaci vědecko-technických záměrů v oblasti bezpečnosti průmyslu.

Společnost ČEMAT je sponzorujícím a aktivním členem obou těchto platforem včetně partnerského projektu Safety Agent.

Více na www.cemat.cz a www.skolici-centrum.eu

autor: cemat.cz
zdroj: cemat.cz