Pokračujte bez souhlasu → ×
Vítejte na webu Čemat!
× My a naši partneři umísťujeme soubory cookie a z vašeho zařízení získáváme a používáme informace, které nejsou citlivé, ke zlepšení našich produktů a přizpůsobení reklam a dalšího obsahu na tomto webu. Můžete přijmout všechny nebo některé z těchto operací. Chcete-li se dozvědět více o souborech cookie, partnerech a způsobu, jakým používáme vaše údaje, podívat se na vaše možnosti nebo tyto operace pro každého partnera, přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Povolujete

Vaším souhlasem s výše uvedenými účely této webové stránce a jejím partnerům rovněž povolujete provozovat následující zpracování údajů: Párování a kombinování zdrojů offline dat, Propojení různých zařízení, Přijetí a použití automaticky zasílaných specifických vlastností zařízení pro identifikaci, Technické doručení (zobrazení) reklamy nebo obsahu, a Zajištění bezpečnosti, předcházení podvodům a odstraňování chyb.

Úvod / Novinky / Zástupci ČEMATu na veletrhu CeMAT v Hannoveru

Zástupci ČEMATu na veletrhu CeMAT v Hannoveru

Zástupci společnosti ČEMAT se aktivně zúčastnili jednoho z největších světových veletrhů zaměřených na logistiku CeMAT. Veletrh se konal ve dnech 19. - 23. května v německém Hannoveru a zástupci ČEMATu se během něj setkali se svými partnery.
Své stánky na veletrhu představili nejvýznamnější světoví výrobci příslušenství, pneumatik i náhradních dílů k manipulační a stavební technice. Mezi vystavovatele patřily firmy takových jmen, jakými jsou světový výrobce pneumatik Camopalst-Solideal, italské Marangoni, výrobce vulkolanových koleček Räder-Vogel nebo přední světový výrobce přídavných zařízení Bolzoni-Auramo. Návštěvníky veletrhu čekaly novinky v podobě nové vizuální prezentace značek Camoplast-Solideal a Räder-Vogel. Novinky v sortimentu představila značka Marangoni. Svými výrobky se pochlubili také zástupci dánské firmy Intersoft Nexo, kteří předváděli možnosti vážících systémů v rámci otevřené venkovní expozice.  

Veletrhu se zúčastnilo celkem 1025 vystavovatelů z celého světa. Během čtyř dnů veletrh navštívilo více než 53.000 návštěvníků. Jednotlivé expozice byly v rámci veletrhu doplněny také bohatým doprovodným programem. 

Fotogalerie:


Vstup do areálu veletrhu CeMAT 2014Räder-VogelCamoplast - SolidealCamolast SolidealIntersoft NEXOMarangoni
MSE-ForksBolzoni-AuramoGoodbye CeMAT