Úvod / Novinky / Značka Camso a její novinky v roce 2017

Značka Camso a její novinky v roce 2017

ČEMAT je hrdým partnerem CAMSO, který během prvního půl roku 2017 přináší na český trh řadu nových produktů. Letošní novinky se týkají především sortimentu superelastických kol a sektoru stavebních pneumatik. A právě novinky v sortimentu superelastických kol představí tento krátký článek.
Camso přichází s celou řadou inovací, vylepšených receptur a změn.


RES 330 Ecomatic - nejvýhodnější v ekonomické třídě


Vastnosti směsi použité v případě superelastického kola RES 330 zlepšují jeho vlastnosti a životnost kola v porovnání s předchozími verzemi až o 100%. Velmi dlouhá životnost je podpořena také širokým, až agresivním vzorkem kola, patky jsou vyztuženy ocelovými lany a celková konstrukce bočnice napomáhá odolnosti vůči prořezání a vytrhávání.
Kolo RES 330 je nejvýhodnějším zástupcem v kategorii ekonomického řešení přezutí. Má jako jediné kolo v této třídě běhoun z prémiové směsi, čímž se odlišuje od konkurence a nabízí v economy třídě nevídanou životnost. Na boku kola je v případě nové verze unikátní indikátor sjetí, který umožňuje využití kola na maximum. 

RES 550 Magnum  - Etalon kvality ve své třídě

Nejvýhodnějším kolem na trhu ve středně těžkých aplikacích je novinka roku 2017, superelastické kolo RES 550 Magnum. Jde o kolo, které vykazuje až o 40% vyšší životnost v porovnání s předchůdcem, který byl již tak etalonem spolehlivosti ve své třídě. Kolo bylo již ve svých předchozích verzích dodáváno do prvovýroby největším světovým výrobcům vozíků, nejinak je tomu s vylepšenou verzí. Parametry se zlepšily ve všech směrech, kolo i nadále zůstává synonymem kvality značky CAMSO. Je to především díky mohutným a hlubokým blokům dezénu přináší nadále vynikající trakci a stabilitu. Široký profil a plochý dezén maximalizují životnost. Kolo je v dostání v černé i nešpinící verzi. 

RES 660  Xtreme - ultimátní kolo pro nejvyšší intenzitu provozu


Pro podmínky nepřetržitých provozů je určena třetí a poslední novinka v sortimentu superelastických kol. V roce 2017 Camso inovovalo již dříve dobře osvědčené kolo Xtreme a přichází na trh s novinkou RES 660 Xtreme. Nová verze superelastické stálice přináší až o 50% vyšší životnost v porovnání se svým předchůdcem. Díky unikátní konstrukci kolo odolává nepřetržitému provozu a přináší svým uživatelům nízkou spotřebu. Bočnice kola zvyšují jeho stabilitu a bezpečnost při vysokém zdvihu a při zatáčení s nákladem. Inovované kolo Xtreme přináší také vysoce oděruvzdornou pryžovou směs. Nepřerušovaná středová část dezénu kola snižuje vibrace a zvyšuje komfort při jízdě. 


ČEMATautor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT